Aktualności:

FILTRY: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
January | February | March | April | May | June | July | August | September | October |
05 October 2022

Inwestycja w rozwój firmy

Zespół SDX Group ma za sobą kolejny, intensywny program szkoleń Akademia menedżera 2, stanowiący kontynuację zeszłorocznego cyklu. Na przestrzeni kilku miesięcy firma doradczo-szkoleniowa ZEN PARTNERS kompleksowo zrealizowała warsztaty rozwijające kompetencje zarówno kadry zarządzającej jak i całego zespołu. Szkolenia były idealnie dostosowane i odpowiednio skrojone na podstawie analizy bieżących potrzeb firmy.

Omówiono wiele zagadnień poprzez efektywną komunikacje z zespołem czy budowanie trwałej relacji z Klientami, ale także wsparcie i motywacje pracowników. 

Na szkoleniach skorzystali wszyscy: 


zobacz więcej
04 October 2022

Międzynarodowa promocja PROMO SHOW 2023

Francja, Niemcy, Holandia, Litwa, Łotwa i Estonia. To kraje, od których rozpoczęta została międzynarodowa promocja targów PROMO SHOW. Wystawcy przyszłorocznej edycji rozdawali zaproszenia na lutowe wydarzenie oraz informowali o zachodzących zmianach na rynku targów reklamy w Polsce. Bezpośrednie spotkania z top agencjami dobrze rokują na frekwencje przyszłorocznego wydarzenia, które odbędzie się w EXPO XXI Warszawa. W gronie wystawców znaleźli się wszyscy najwięksi dostawcy i producenci artykułów promocyjnych w Polsce.

Zaproszenia na Promo Show dystrybuowane były na targach Premium Sourcing w Paryżu (12M, Axpol Trading, Headwear Professional, Lanyard.PRO by Prosfera), PPP Niderlandy w Utrecht (Maxim Ceramics) oraz 2022 Baltic Road Show (CTM Group, Easy Gifts, Friends, Falk&Ross Group Polska, Headwear Polska, Macma Polska, Promotionway). W opinii wystawców taka forma zaproszenia do Warszawy top agencji jest najefektywniejsza. Daje także szansę na stworzenie znaczącej w Europie imprezy targowej.


zobacz więcej
03 October 2022

Infinity Vonmählen- zaufany towarzysz podróży z telefonem!

Infinity to "pajączek" na telefon, który pasuje na wszystkie popularne urządzenia, ponieważ jego przemyślana i elastyczna konstrukcja nie zasłania przycisków ani soczewek aparatów wbudowanych w telefon.

Dodatkowo przyjemny w dotyku, świetnej jakości silikon, nie zmienia koloru ani swojej struktury, oraz nie przenosi zapachów podczas użytkowania.

Można go zawiesić na szyi lub zrobić z niego mini "torebkę", przepasaną przez ramię, a to dzięki rozciąganemu do 120 cm nylonowemu paskowi.

Jest galmour! Jest wyjątkowy! Jest ponadczasowy! Infinity z logo!


zobacz więcej
30 September 2022

3... 2... 1... Katalog PIAP 2023 Start!

Pospiesz się i złap miejsce w Katalogu PIAP 2023. Mamy już sporo rezerwacji, dlatego KLIKAJ ON-LINE w szybki formularz i zdecyduj, jak chcesz być widziany przez świat marketingu w 2023 roku! Hurry up, man!

PS. Nasz katalog jest znajdziesz na najważniejszych wydarzeniach branżowych PSI Düsseldorf,  @Promo Show, @Festiwal Marketingu, Packaging Innovations, Taropak, Konferencja I love Marketing, semKRK#21, Kongres Profesjonalistów Public Relations, Golden Marketing Conference, Forum Liderów Rozwoju.


#PIAP #KatalogPIAP #marketing #reklama 


zobacz więcej
28 September 2022

Wywiad z Petrą Lassahn, dyrektorem PSI

Pozostały nam zaledwie trzy miesiące do pierwszych od wybuchu pandemii targów w tradycyjnej formie. Dyrektor PSI Petra Lassahn opowiada w wywiadzie o planowanym przebiegu targów, nastrojach oraz odbiorze imprezy w branży.

Droga Petro, zacznijmy od pytania dotyczącego kwestii odwiedzających – jak została przyjęta decyzja o rozpoczęciu sprzedaży biletów na PSI?

"Na początek chciałabym powiedzieć, że jestem niezwykle zadowolona z faktu, że branża artykułów promocyjnych w dalszym ciągu w pełni wspiera PSI, jako sieć i organizatora wiodących targów w Europie. I nie mówimy tu o żadnej fikcyjnej teorii, lecz o popartych liczbami faktach: do chwili obecnej wykupiono już ponad 60 procent powierzchni wystawowej dla PSI 2023, kolejne 25 procent to rezerwacje. W sumie otrzymujemy napawający dumą wynik (stan na koniec września) 85 procent. Nawet przed wybuchem pandemii nie zawsze mieliśmy do czynienia z równie dużym zainteresowaniem.


zobacz więcej
28 September 2022

Kabel ładujący i przesyłający dane + powerbank = Allroundo Power Vonmählen

Nareszcie jest! Łączy w sobie niezawodność świetnej jakości kabla ładującego i przesyłającego dane, z wbudowanym powerbankiem o pojemności 4000 mAh.

Ma wszystkie potrzebne certyfikaty, działa bardzo szybko i sprawdza się z każdym popularnym urządzeniem, nawet z iPhone- zawsze bezpiecznie i sprawnie.

Naładujesz go za pomocą kabla lub na ładowarce indukcyjnej.

Opakowanie typu Gucci łączy w sobie elegancję i styl, tak by Allroundo Power zawsze był modnym towarzyszem Twojego życia.

Taki właśnie jest Vonmählen. Zapraszamy.


zobacz więcej
27 September 2022

Joomp.eu na międzynarodowych wydarzeniach branżowych

Joomp.eu  to szybkie i bezpłatne narzędzie online wspierające eksport produktów reklamowych wśród dostawców, dystrybutorów  i agencji reklamowych z całej Europy. Obecność na portalu służy nawiązywaniu nowych relacji biznesowych i szukaniu nowych dróg rozwoju, ponieważ łączy on zalety spotkań na targach z szybkością rozwiązań online. Pomysłodawcy i moderatorzy strony Joomp wiedzą, jak ważne są spotkania branżowe, zarówno dla samego portalu jak i jego użytkowników, dlatego Joomp jest obecny na wielu wydarzeniach związanych z szeroką pojętą branżą reklamową.


zobacz więcej
26 September 2022

Znamy nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu POS STARS

Podczas targów Festiwal Marketingu, 14 i 15 września miała miejsce 14. edycja konkursu na najlepsze display’e reklamowe.

Poniżej prezentujemy zwycięzców w danych kategoriach.

NAPOJE: EDELWEISS.
ALKOHOL&TYTOŃ: 
Tfp Grafika.

ŻYWNOŚĆ: EDELWEISS.
KOSMETYKA: ELLERT.


zobacz więcej
26 September 2022

Super Gift 2022 – znamy wyniki głosowania publiczności!

Za nami Festiwal Marketingu – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku. Jednocześnie zakończył się II etap głosowania w konkursie Super Gift 2022 – na najlepsze artykuły promocyjne, które były prezentowane podczas targów. Zwiedzający wybrali najlepsze ich zdaniem gadżety targów. W głosowaniu wzięło udział 376 gości.

Konkurs Super Gift wyróżnia artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, odznaczające się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można w 5 kategoriach/ przedziałach cenowych, a także w kategoriach Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera oraz tegoroczna nowość – GIFT BOX – boxy prezentowe.


zobacz więcej
26 September 2022

Wywiad PIAP: TOP Dostawcy stawiają na Promo Show 2023 | Robert Załupski

Promo Show Professional odbędzie się 8 i 9 lutego 2023 roku w nowej formule, jako Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show. Swoją obecność potwierdzili czołowi dostawcy z branży artykułów promocyjnych i poligrafii. O zmianach rozmawiamy z organizatorem targów Robertem Załupskim z OOH magazine.

Jak w liczbach można podsumować ostatnią edycję Promo Show?

Tegoroczna edycja odbywała się jeszcze w kameralnej odsłonie Hilton Warsaw City. Blisko 1000 przedstawicieli agencji reklamowych z 22 krajów odwiedziło 30 wystawców. To były dwa dni pełne inspiracji i tysięcy nowości. Wydarzenie stawiało przede wszystkim na komfort zwiedzających i ich jak najlepszą integrację z wystawcami.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 next »