Aktualności:

FILTRY: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
January | February | March | April | May |
25 May 2022

Nowe władze PIAP! Relacja z Walnego Zebrania Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych

Po dwóch latach spotkań w formie hybrydowej nadszedł czas na organizację Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w dotychczas organizowanej formule - z udziałem Członków Izby. Zebranie  odbyło się dnia 20 maja 2022 r. w uroczych zakątkach południa Polski w Wadowicach w Młyn Jacka Hotel & SPA. Podczas wydarzenia zebrani Członkowie m.in. dokonali wyboru nowego składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Prezesem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych został Jacek Kozłowski z firmy Guapa Produkcja Sp. z o.o., który w poprzedniej kadencji władz stowarzyszenia pełnił funkcję V-ce Prezesa PIAP. Stanowisko V-ce prezesa PIAP objęła Edyta Lisowska z firmy Eblis B&L, pełniąca w dwóch poprzednich kadencjach funkcję Prezesa Izby, drugim V-ce prezesem PIAP została  Aneta Kamińska z agencji reklamowej Salon Reklamy. Członkami Zarządu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych na lata 2022/2025 mianowano: Anetę Niciak Refloactive Sp. z o.o., Magdalenę Humeńczuk – Inspirion Polska Sp.z o.o., Wojciecha Wąsowskiego - 12M, Sebastiana Piłkę – Inter…Test oraz Zbigniewa Grzeszczuka.
 


zobacz więcej
25 May 2022

Wskocz na jooomp.eu!

Użytkownicy portalu joomp.eu wiedzą już, że znajdą na nim inspiracje produktowe w postaci newsów od europejskich dostawców. Tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą, portal zachęca do"wskoczenia" na stronę główną, gdzie codziennie pojawia się kilka nowych produktów i skąd agencje mają możliwość złożenia zapytania. Po zarejestrowaniu konta agencje mają również możliwość polubienia wybranych przez siebie inspiracji, które tym samym zapisują w swoim panelu. Ponadto na podstawie newsów produktowych mogą tworzyć spersonalizowane oferty dla swoich klientów.

Joomp.eu zachęca wszystkie agencje reklamowe do założenia bezpłatnego konta i korzystania w pełni z możliwości i udogodnień portalu.


zobacz więcej
24 May 2022

Promo Show – TOP Dostawcy stawiają na nowe wydarzenie w lutym 2023 r.

Promo Show 2023 to kontynuacja Promo Show Professional – wydarzenia z Hotelu Hilton. Przyszłoroczna edycja odbędzie się w EXPO XXI Warszawa. 

Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku – w nowej formule, to większa przestrzeń i nowe możliwości dla Wystawców z zachowaniem ekskluzywności dla TOP Agencji. Event dedykowany jest agencjom reklamowym, drukarniom i klientom końcowym.

– Przejście z hotelu Hilton do EXPO XXI Warszawa to naturalny krok w rozwoju naszej imprezy. Coraz większe zainteresowanie targami wymusiło na nas szukanie nowej, dogodniejszej, a przy tym równie atrakcyjnej lokalizacji. Ponownie stawiamy na sprawdzonego już przez nas partnera EXPO XXI Warszawa – mówi Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine, organizatora targów. 


zobacz więcej
24 May 2022

14. edycja konkursu POS STARS w ramach Festiwalu Marketingu

Trwa przyjmowanie zgłoszeń materiałów wspierających sprzedaż do prestiżowego branżowego konkursu POS STARS.

POS STARS realizowany jest rok rocznie we wrześniu w ramach targów Festiwal Marketingu. Na terenie hali w EXPO XXI Warszawa zaanektowana zostanie spora część powierzchni, która pełnić będzie funkcję wystawy dla zgłoszonych realizacji. To już 14. edycja. Profesjonalne Jury oceni zgłoszenia i wyłoni najlepsze POS-y w danych kategoriach. Podczas wydarzenia głosować będzie mogła także zgromadzona na targach publiczność. Ich głosy wyłonią nagrodę w kategorii: Nagroda Publiczności. Ponadto, POS, który otrzyma największą liczbę głosów od JURY dodatkowo zdobędzie nagrodę GRAND PRIX.


zobacz więcej
17 May 2022

• Wyróżnij się zapachem – Poznaj ofertę specjalną dla członków PIAP od FRAGRANS

Producent zawieszek zapachowych FRAGRANS przygotował dla członków PIAP ofertę specjalną na reklamowe zawieszki z logo klienta, ważną na zamówienia potwierdzone do końca czerwca 2022 r.

Informuje również o tegorocznych nowościach:

  • Zawieszka drewniana z nasączeniem 5ml – już od 100 sztuk,
  • Podkładki pod kubki: kaszerowane – tekturowe, grawerowane – korkowe lub drewniane, już od 100 sztuk, na specjalne zapytanie zrealizujemy także 50 sztuk,
  • Zestaw prezentacyjny no-name FULL SET dla agencji zawierający wszystkie dostępne zapachy oraz wszystkie możliwości produktowe bez oznaczenia producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać wysyłając maila na adres zawieszki@fragrans.pl podając w tytule maila: „PIAP2022”

 


zobacz więcej
17 May 2022

Darmowy webinar o Google Analytics 4 od DevaGroup już 25 maja!

Webinary DevaGroup i ich partnerów od dawna wpisały się w nasz marketingowy kalendarz. Przed Wami kolejna solidna dawka wiedzy, tym razem na temat Google Analytics 4! Na darmowym szkoleniu będzie na Was czekała trójka specjalistów, którzy opowiedzą o tym, czym będzie przejście z Google Analytics Universal na Google Analytics 4 oraz jak sobie z nim poradzić. Temat jest bardzo ważny dla wszystkich związanych z analizą danych, więc tym bardziej zapraszamy! Poziom szkolenia będzie dopasowany do początkujących oraz średnio-zaawansowanych (ostatnia prezentacja).

LP i zapisy: https://www.devagroup.pl/google-analytics-4-webinar?utm_source=web&utm_medium=site&utm_campaign=PIAP

 


zobacz więcej
16 May 2022

MCC Medale oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego w 2022 roku!

Członek PIAP - łódzka firma MCC Medale produkująca medale sportowe i gadżety z metalu, nawiązała współpracę z Polskim Związkiem Pływackim. W 2022 roku będzie ona dostarczać trofea sportowe i inne odlewy na wydarzenia organizowane przez PZP. 

W ramach współpracy z Polskim Związkiem Pływackim łódzki producent odpowiadać będzie za dostarczenie medali sportowych i innych odlewów na organizowane przez Związek w 2022 r. wydarzenia. Elementem, który będzie je łączył, jest nowe, przygotowane na 100-lecie Polskiego Związku Pływackiego logo. Reszta planowanych projektów dostosowywana będzie do konkretnych imprez.

Partnerstwo to kolejny krok MCC Medale w świecie polskiego sportu.  - Od ponad 7 lat współpracujemy z organizatorami zawodów sportowych w Polsce i za granicą. Stale rozwijamy nasze technologie produkcyjne oraz kompetencje pracowników, dzięki czemu nasi klienci mogą otrzymać medale oraz inne odlewy artystyczne o wysokiej jakości. Cieszę się, że podejście do sztuki odlewnictwa, które reprezentujemy, zostało docenione przez Polski Związek Pływacki. Wierzę, że odlewy, które powstaną w wyniku tej współpracy, będą wspaniałą nagrodą dla zawodników a unikalne wzornictwo, na które stawiamy, będzie zgodne z odświeżonym wizerunkiem Związku - mówi Bartłomiej Pakuła, właściciel MCC Medale.


zobacz więcej
16 May 2022

Świąteczny katalog od Chocolissimo

Świąteczny katalog od Chocolissimo by MM Brown został przygotowany na najgorętszy okres sprzedażowy w branży upominków. W tym roku ofertę podzielono – osobny świąteczny katalog, który zawiera propozycje produktów dedykowanych na: Adwent, Mikołajki, Boże Narodzenie czy Nowy Rok, a w drugim prezentowane są tylko zestawy zawierające czekoladki, wina, kawę czy herbatę i inne pyszności, które mogą stanowić okazały i urozmaicony podarunek.

Oferta upominków dedykowana jest zarówno firmom, które planują obdarować swoich pracowników czy partnerów biznesowych, jak i agencjom reklamowym, które poszukują ciekawych, niebanalnych rozwiązań dla swoich klientów. Istnieje możliwość personalizowania każdego zestawu.


zobacz więcej
13 May 2022

SEZON IMPREZ, ZAWODÓW, FESTIWALI

Tekstylia dla organizatorów, artykuły promocyjne,  produkty dla uczestników, artykuły wyposażenia imprez  – wszystko pod jednym dachem w L-SHOP-TEAM.

Szybko i łatwo można dobrać np. koszulki, czapki, torby, smycze do charakteru imprezy, a w tym miesiącu nawet przetestować wybrane produkty w ramach zestawu próbek TexStyle-Box.

Oprócz odzieży i gadżetów, w ofercie L-Shop-Team znaleźć można także  artykuły do wyposażenia miejsca imprezy  np. leżaki, krzesła, koce. Wystarczy odpowiednie wykończenie, a imprezy będą dobrze wypromowane i pozostaną w pamięci na długo. 

www.l-shop-team.pl

 


zobacz więcej
11 May 2022

Gadżety i akcesoria piknikowe od jettStudio

Importer upominków reklamowych firma jettStudio przedstawia ofertę gadżetów reklamowych w sam raz na piknik.

Praktyczne akcesoria z możliwością oznakowania - idealne do promowania firmy.

GRULLA - torba izotermiczna wykonana z poliestru 600D zapinana na zamek błyskawiczny. Posiada dużą przegrodę wewnętrzną i kieszonkę na suwak. Dodatkowo na zewnątrz z przodu torba ma 1 wsuwaną kieszonkę i 1 kieszonkę zapinaną na rzep, natomiast z tyłu są 3 kieszonki z siatki. Torba izotermiczna pomoże długo utrzymać umieszczone w niej produkty w świeżości, stając się super towarzyszem plażowania i wypadów za miasto.

CLOUD - pokrowiec na okulary wykonany z miękkiego poliestru. Posiada ściągacz. Ochroni okulary przed zarysowaniem, smugami. Produkt dostępny w szerokiej gamie kolorów.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 next »