Razem
możemy więcej

Polska Izba Artykułów Promocyjnych to grupa ekspertów
i profesjonalistów z branży reklamowej. Rozpocznij pracę z nami, a sam się przekonasz jaki fantastyczny zespół tworzymy.

Bądź na bieżąco

ARTYKUŁ BRANŻOWY | 11 czerwca 2024

Walne Zebranie Sprawozdawcze PIAP 2024

6 czerwca 2024 roku odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków  Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP) zakończone uroczystym wieczorem rozdania Jubileuszowych Statuetek PIAP 2024.

 

Zbliżające się wydarzenia

ŁYK INSPIRACJI OD PIAP

Szukasz pomysłów, chcesz wiedzieć co teraz jest modne?
Tutaj zaczerpniesz inspiracji.

MASZ ZLECENIE? ZNAJDŹ DOSTAWCĘ!

I am PIAPowicz

JESTEM TUTAJ!

Jest wiele powodów, dla których warto poznać naszych członków, a jeszcze więcej powodów znajdziesz, aby stać się jednym z nich!

"PIAP to doświadczenie, a równocześnie innowacyjne pomysły i platforma wymiany informacji rynkowych. To także sposób na promocję firmy i dotarcie do klientów. Warto w PIAP być :)"

Maciej Maćkowiak

PROMONOTES

"W Kubocie bardzo zależy nam na budowaniu świadomości w zakresie branży artykułów promocyjnych i reklamowych oraz usługi personalizacji. Bycie członkiem PIAP to możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania sieci partnerów i klientów, ale także szansa na dzielenie się własnym know-how oraz doświadczeniem logistycznym, produkcyjnym i marketingowym."

Wojciech Brzeski

Kubota

I am PIAPowicz

JESTEM TUTAJ!

Jest wiele powodów, dla których warto poznać naszych członków, a jeszcze więcej powodów znajdziesz, aby stać się jednym z nich!

Newsletter

Najnowsze wieści z branży, inspiracje i zapowiedzi co 2 tygodnie w Twojej skrzynce - wystarczy podać e-mail!
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez administratora danych osobowych stowarzyszenie Polska Izba Artykułów Promocyjnych z siedzibą w Poznaniu.
Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego