NONE | 26 listopada 2009
2009-11-26 Pro-KREACJA od stycznia 2010 roku staje się miesięcznikiem
Magazyn "Pro-KREACJA" od stycznia 2010 r. staje się miesięcznikiem.
A w nim jeszcze więcej o gadżetach promocyjnych, digital signage, POS-ach, visual communication, eventach, fotografii reklamowej, PR, reklamie i marketingu.Już teraz redakcja przyjmuje zamówienia na reklamy do styczniowego i lutowego numeru "Pro-KREACJI".
Numer styczniowy poświęcony jest tematyce POS-owej (nowości technologiczne w sprzedaży sklepowej) oraz Digital Signage (DS w galeriach i sklepach wielkopowierzchniowych).
Natomiast wydanie lutowe to tematyka outdoorowa: nowości branży OOH oraz poligrafia wielkiego formatu. Ponadto pojawi się tematyka odzieży promocyjnej.
Termin rezerwacji reklam do numeru 1/2010: 08.12.2009.
Termin rezerwacji reklam do numeru 2/2010: 04.01.2010.
W przypadku zainteresowania reklamę
prosimy o kontakt z działem marketingu magazynu "Pro-KREACJA" pod nr. telefonu: 42 687 12 92 lub e-mail'em: biuro@pro-kreacja.com