NONE | 17 maja 2012

2012-05-17 GIFT STAR i Pro-USB dołę…cza do wystawców tegorocznego gifts exclusive

GIFT STAR specjalizuje się™ w produkcji i imporcie smyczy reklamowych na rynku polskim. Firma posiada własny park maszyn, dzię™ki czemu realizuje zamówienia w trybie expressu w 24h, a niekiedy nawet w cię…gu jednego dnia.
GIFT STAR wprowadza cię…gle nowe modele smyczy oraz ich pochodne jak np. smycze dla psów czy pasy do bagaży.
Podczas targów gifts exclusive 2012 w PKiN zostanie zaprezentowanych wiele nowych produktów tej firmy.
- Termin targów to ś›wietny moment na ochłonię™cie po gorę…cym okresie zamówieś„ zwię…zanych z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej EURO 2012 i zaprezentowanie tego co każda firma osię…gn꙳a w pierwszej połowie roku i co szykuje nowego na drugę… połowę™ 2012 roku - mówi Piotr Zieliś„ski, właś›ciciel firmy GIFT STAR .

 

Udostępnij:

Druga firma Pro-USB to dostawca niezawodnych i wysokiej jakoś›ci pamię™ci USB. - Posiadamy bardzo bogatę… ofertę™ PenDrive (ponad 300 modeli) - mówi Piotr Zieliś„ski - Ponadto mamy w swoich szeregach bardzo uzdolnionych grafików, którzy od podstaw przygotowuję… projekty PenDrive 3 D w dowolnym kształcie. Nasze dotychczasowe produkcje zawsze przycię…gaję… uwagę™ zwiedzaję…cych - dodaje Piotr Zieliś„ski.

Firma zaprasza na stoisko C1 w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki .

GIFT STAR jest Członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

www.giftstar.pl

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego