NONE | 21 lutego 2012
2012-02-21 Maxim dziękuje za zaufanie
Podczas odbywaję cej się - w ramach targów RemaDays - tegorocznej gali wręczenia nagród dla branży reklamowej firma Maxim otrzymała Złotę Koronę Reklamy 2012 za I miejsce w kategorii PRODUCENT UPOMINKÓW REKLAMOWYCH. Jak mówi Zbigniew Kaczor - właściciel firmy Maxim " Nie ukrywamy, że jest to dla naszej firmy ogromne wyróżnienie będę c uznanym najlepszym polskim producentem w tak doborowej stawce firm. Kredyt zaufania, którym zostajemy obdarzani jest dla nas w pewnym sensie tym, czym kolejne "ośmiotysięczniki" dla himalaisty. Naszym celem jednak nie jest bycie na szczycie przed innymi a pokonywanie swoich słabości w drodze na szczyt. Dziękujemy za zaufanie!" Warto podkreślię, że jest to już czwarta złota statuetka firmy Maxim w cię gu pięciu ostatnich lat. Maxim jest producentem ceramiki reklamowej, sprzedaję cym swoje produkty wyłę cznie poprzez agencje reklamowe.