Aktualności:

29 November 2019

Zdjęcia na piątkę za piątkę – Black Weekend na Chroma Stock

Serwis Chroma Stock na najbliższy Black Friday i cały weekend przygotował promocje na zakup fotografii. Pojedyncze zdjęcie stockowe będzie można kupić za 5 zł.

Każdy projektant, grafik czy designer potrzebuje do swoich projektów zdjęć i grafik, które uatrakcyjnią przygotowywane materiały. Pomagają w tym serwisy ze zdjęciami royalty-free, które za niewielką kwotę oferują wsparcie w tym zakresie.  

Chroma Stock udostępnia ze swoich zasobów miliony zdjęć dostępnych w rozdzielczości do dużych druków. Dostarcza także grafiki wektorowe i fonty.  Wszystkie zasoby zostały skategoryzowane tak, by ich wyszukiwanie było jak najprostsze.

Serwis w tym tygodniu zaprasza na Black Weekend: od piątku 29.11 do niedzieli 1.12 na stronie https://stock.chroma.pl/ będzie można pobrać zdjęcia w promocyjnej cenie 5 zł. Nie będzie potrzebny żaden kod promocyjny.  

 Chroma Stock to serwis sprzedający zdjęcia stockowe royalty-free i grafiki wektorowe, należący do drukarni internetowej Chroma.pl. Intuicyjny interfejs z szybką wyszukiwarką umożliwiają błyskawiczne odnalezienie zdjęć lub grafik, które wzbogacą każdy projekt graficzny.  

 

powrót do listy