Aktualności:

22 November 2019

Wisła Kraków x Antigro: zamów spersonalizowane gadżety - wyjątkowe puzzle!

Wisła Kraków, we współpracy z Antigro oraz puzzle4u.pl, jako pierwszy klub w Polsce wprowadza możliwość zamówienia spersonalizowanych fotoproduktów. Już od 21 listopada w oficjalnym sklepie pojawi się możliwość zaprojektowania puzzli z wizerunkiem zawodników Białej Gwiazdy.

Personalizowane fotogadżety od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, szczególnie w okresie przedświątecznym. Nowość w sklepie Wisły - puzzle z wizerunkiem piłkarzy - to doskonały pomysł na prezent zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Do wyboru jest bowiem kilka opcji o różnym poziomie trudności.

Producentem puzzli jest marka puzzle4u.pl, a pomysłodawcą akcji krakowska firma Antigro, oferująca rozwiązania klasy web2print, które pozwalają spersonalizować dowolne produkty drukarskie. Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu kreatora online: dzięki niemu można zamówić zarówno puzzle niespersonalizowane, jak i personalizowane - dodając własne zdjęcie, tekst czy specjalną dedykację.

„Cieszę się, że wspieramy ten projekt” - mówi Marcin Majda, CEO Antigro. „Nowoczesna technologia Antigro sprawia, że Wisła wchodzi na najwyższy poziom personalizacji gadżetów dla swoich kibiców. Branża drukarska ewoluuje w stronę rozwiązań web2print, które pozwalają na personalizację nawet pojedynczych sztuk. Dziś w prosty sposób można dodać własne elementy do projektu i cieszyć się pamiątką na lata lub sprawić wyjątkowy prezent sympatykom klubu. Warto pamiętać, że puzzle to dopiero początek!”- dodał.

 

_______________________________

Wszystkie puzzle dostępne są w oficjalnym sklepie Wisły Kraków:

https://sklep.wisla.krakow.pl/

_______________________________

Więcej na temat Partnerów:

https://antigro.com  

https://puzzle4u.pl/

powrót do listy