Aktualności:

06 October 2021

Chocolissimo by MM Brown prezentuje ofertę na sezon świąteczno-noworoczny 2021/2022

Po miesiącach zastoju wiele firm szuka sposobów ożywienia kontaktów z klientami. Jednym z nich jest przygotowanie indywidualnego, personalizowanego, słodkiego upominku. Firma MM Brown zdecydowała się zaprezentować najnowszy katalog, który zawiera propozycje produktów dedykowanych na: adwent, mikołajki, Boże Narodzenie czy Nowy Rok.

Ofertę upominków dedykują zarówno firmom, które planują obdarować swoich pracowników czy partnerów biznesowych, jak i agencjom reklamowym, które poszukują ciekawych, niebanalnych rozwiązań dla swoich klientów.

Każdy z produktów może zmienić swój wygląd specjalnie dla Państwa, istnieje bowiem możliwość personalizowania każdego zestawu.

Nowością w ofercie Chocolissimo jest możliwość zakupu VOUCHERÓW (e-kuponów), na określoną wartość lub na konkretny produkt. To bardzo doceniona przez klientów, forma zakupu upominku i prosta do dystrybucji, bez konieczności zbierania danych adresowych obdarowanych.

Kolejną nowością w ofercie firmy jest seria wyśmienitych czekolad w ekologicznych opakowaniach oraz możliwość przygotowania przesyłki w formie LESS WASTE.  Produkty mogą być zabezpieczone za pomocą:

  • specjalnego papieru bąbelkowego, wyprodukowanego z makulatury,
  • taśmy papierowej, która nadaje się do recyklingu, nie posiada rozpuszczalników a klej jest na bazie kauczuku.

Motto firmy to: Zmieniamy się na lepsze - wszystko w trosce o środowisko naturalne🍃

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów korporacyjnych, firma na preferencyjnych warunkach oferuje bezpośrednią dystrybucję na wskazane adresy oraz możliwość wysyłki partiami czy długoterminowego magazynowania.

Pobierz zawartość katalogu świątecznego: ZOBACZ TUTAJ https://chocolissimo.pl/katalog-upominkow-firmowych

Zobacz katalog interaktywny: http://chocolissimo.pl/katalog-xmas

 

DZIAŁ OBSŁUGI FIRM: 22 244 27 09     upominki@chocolissimo.pl               WWW.chocolissimo.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do listy