Aktualności:

FILTRY: 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
Styczeń | Luty | Marzec | Kwiecień | Maj | Czerwiec | Lipiec | Sierpień | Wrzesień | Październik | Listopad | Grudzień |
22 grudnia 2015

Wrzuć w koszty teraz...zapłać po Nowym Roku

"Wrzuć w koszty dostęp do zleceń...zapłać w przyszłym sezonie" to hasło przewodnie nowej akcji prowadzonej przez serwis branżowy www.reklama.pl.
Dzięki nowej ofercie już teraz można uzyskać dostęp do największej bazy zleceń i profesjonalnej wizytówki w serwisie - nie bacząc na końcówkę roku i zamknięty budżet marketingowy :)

Więcej na : http://www.reklama.pl/wrzuc-w-koszty


zobacz więcej
22 grudnia 2015

Power Pen - rewolucja wśród elektronicznych gadżetów reklamowych.

Nieustannie szukamy dla Państwa nowych rozwiązań i ciekawych pomysłów. Biorąc pod uwagę aktualne trendy przygotowaliśmy zupełnie nowy produkt, dostępny wyłącznie w katalogu BLUE COLLECTION - Power Pen. Z dumą prezentujemy pierwszy (lecz na pewno nie ostatni!) produkt oznaczony znaczkiem BLUE DESIGN. Power Pen został zaprojektowany specjalnie dla katalogu Blue Collection i posiada patent ochronny na terytorium całej Unii Europejskiej.


zobacz więcej
17 grudnia 2015

Festiwal Marketingu po raz pierwszy na 3 halach

Przyszłoroczna odsłona targów zajmie aż trzy hale warszawskiego centrum wystawienniczego Expo XXI. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w tym roku zanotowała dynamiczny wzrost.

- Z roku na rok widzimy rosnące zainteresowanie naszym wydarzeniem, które jest obecnie największą tego typu imprezą w drugiej połowie roku. Tegoroczny Festiwal zanotował zdecydowany wzrost w kontekście zarówno ilości uczestników, jak i zwiedzających. Na Festiwalu pojawiło się 50 nowych wystawców (25% wzrost), a cały event odwiedziło ponad 30% więcej osób niż w 2014 r. Jeśli chodzi o edycję 2016 - już teraz 80% hali dla branży druku jest zajęta – mówi Robert Załupski, organizator targów.


zobacz więcej
15 grudnia 2015

Andrzej Supron - polski zapaśnik, szesnastokrotny medalista Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich o upominkach reklamowych

1.Czy kiedykolwiek w swojej karierze zawodowej lub prywatnie otrzymał Pan upominek reklamowy  - gadżet?

Andrzej Supron : Od prawie trzech lat prowadzę program promujący aktywność fizyczną wśród dzieci w szkołach podstawowych. Aby oderwać je od wirtualnego świata, w którym mają dosłownie wszystko, musimy je stymulować nie tylko rywalizacja sportową, ale także prezentami które otrzymają w zamian za uczestnictwo w zajęciach. Odpowiadając na pytanie, zdecydowanie częściej daję gadżety niż je otrzymuję ;)


zobacz więcej
15 grudnia 2015

Firma AXPOL Trading świętuje w 2016 roku 25-lecie działalności!

W 1991 roku w Poznaniu zapoczątkowana została działalność przedsiębiorstwa, które obecnie jest liderem na rynku reklamowym w Polsce. AXPOL Trading posiada bogatą ofertę artykułów promocyjnych (ponad 6500 różnych produktów na stanie magazynowym) oraz park maszynowy do znakowania na miejscu.

Firma jest kojarzona głównie z szeroką gamą upominków na każdą okazję, a jej najbardziej rozpoznawalna wśród agencji reklamowych marka to VOYAGER. Jej uzupełnieniem jest katalog VOYAGER XD, który prezentuje przede wszystkim designerskie produkty o nietuzinkowym wyglądzie i funkcjonalności. Marka ta stawia na ekologię i innowację, czego rezultatem jest najbardziej ekologiczna marka odzieży reklamowej XD Apparel. AXPOL Trading może się również pochwalić największą kolekcją zabawek pluszowych przeznaczonych na rynek reklamowy - FOFCIO Promo Toys.


zobacz więcej
15 grudnia 2015

3 miliony odzyskane dzięki usłudze Not Recommend

3049366 złotych udało się dotychczas odzyskać twórcom projektu NOT RECOMMEND. Jest to niewątpliwie wielki sukces że tak ogromna kwota została została w branży. Niewielkim wysiłkiem każda firma może zgłosić wierzyciela a my zajmiemy się resztą.

Dwanaście lat temu firma GJC Inter Media Sp. z o.o. wyszła z pomysłem powstania wykazu Industry Does Not Recommend. Jedną z podstawowych jego funkcji jest maksymalizowanie poczucia bezpieczeństwa w obrocie handlowym pomiędzy firmami w szeroko rozumianej branży artykułów promocyjnych. Polega to na przekazywaniu informacji o wszystkich podmiotach „Niepolecanych”, a mówiąc prościej, niewywiązujących się ze swoich zobowiązań, głównie finansowych. Działanie NOT RECOMMEND ma jednak przede wszystkim za zadanie dążenie do polubownego rozwiązywania spraw spornych wynikających z umów zawartych pomiędzy dostawcą i jego odbiorcami.


zobacz więcej
14 grudnia 2015

Nowa siedziba firmy CiTRON European USB Warehouse

CiTRON to europejski dostawca pen drive i power bank. Dostarcza artykuły do ponad 20-u europejskich krajów. "Do zmiany siedziby zmusił nas dynamiczny rozwój" - mówi Artur Owczarski właściciel firmy. "Znaczący wzrost ilości zamówień skutkował dużymi inwestycjami w park maszynowy. Nowa siedziba to nie tylko bardziej przestrzenne biura ale przede wszystkim większa powierzchnia produkcyjna i magazynowa. Znacznie urozmaiciliśmy liczbę pen drive i power banków dostępnych od ręki. Oferujemy równocześnie wiele sposobów znakowania towaru. Wykonujemy grawery laserowe, nadruki full color, tampondruk, naklejki epoksydowe itd.  Aktualna siedziba uniemożliwiała nam rozwój zarówno produkcji jak i powiększenia parku maszynowego. Oceniamy, że dzięki przeprowadzce i kolejnym inwestycjom nie tylko umocnimy ale i zdecydowanie rozwiniemy naszą pozycję na rynku polskim i rynkach zagranicznych" dodaje Owczarski.

 


zobacz więcej
14 grudnia 2015

Największy Raport Dostawców Mediów i Maszyn w styczniu

Już w styczniu ukaże się kolejny Raport Dostawców Mediów i Maszyn OOH magazine. Liczące ponad 150 stron wydanie to największe na rynku zestawienie dostawców mediów i maszyn dla branży reklamowej.

Noworoczny numer to jak zawsze najciekawsze branżowe newsy, case study i artykuły branżowe. Tym razem analizie poddany został proces oklejania pojazdów, od przygotowania samochodu, aż do finalnego etapu. W branży artykułów promocyjnych na tapecie termotransfer, a w opakowaniach – kartony do ich produkcji. Istotnym tematem będzie także potencjał wielkoformatowego druku w aranżacji wnętrz: druk na szkle oraz druk na fototapetach.


zobacz więcej
11 grudnia 2015

Zabierz się z nami w podróż po Europie!

Już tylko 3 miesiące dzielą nas od kolejnego, ważnego dla branży reklamowej wydarzenia. Cztery dni, cztery piękne, europejskie miasta i cztery okazje do tego, by o Państwa ofercie usłyszała cała Europa!

OneDay Roadshow startuje 14 marca z Bratysławy, by potem kolejno odwiedzić Wiedeń, Monachium i Pragę. Jak co roku będzie to doskonała okazja do poznania europejskiego rynku reklamowego oraz dotarcia, zwłaszcza z ofertą eksportową, do nowych klientów z zagranicy. W tym roku szczególnie dbamy o Państwa komfort. Czekają na Państwa prestiżowe hotele, przygotowane na przyjęcie gości biznesowych. Dogodna lokalizacja pozwoli bez problemu dotrzeć z miejsca na miejsce. Ceniących spokojną, wygodną podróż zapraszamy do naszego autobusu, który dowiezie do każdego z odwiedzanych przez nas miast.


zobacz więcej
08 grudnia 2015

Druga hala już czeka na Wystawców Packaging Innovations

Coraz większym zainteresowaniem branży opakowań cieszą się 8. Targi Packaging Innovations w EXPO XXI w Warszawie. Na imprezę, która odbędzie się 12-13 kwietnia już teraz zgłosiło się ponad 100 wystawców z kraju i zagranicy. „Po raz pierwszy na pół roku przed targami mamy tak dużą liczbę potwierdzonych zgłoszeń na nasze targi. Przewidujemy, że w niedługim czasie liczba ta się podwoi, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć kolejną halę dla naszych Wystawców. Większa powierzchnia pozwoli nam na zorganizowanie dodatkowych atrakcji towarzyszących jak konferencje czy szkolenia.” – mówi Katarzyna Banach Project Manager targów Packaging Innovations. Dowiedz się więcej >>


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 next »