Aktualności:

FILTRY: 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
Styczeń | Luty | Marzec | Kwiecień | Maj | Czerwiec | Lipiec | Sierpień | Wrzesień | Październik |
30 września 2021

ART OF COLOR SPOTKANIE LIDERÓW 2 września 2021 r.

Pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii, w Poznaniu, w restauracji Saffron a’la carte na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się czwarta edycja Spotkania ART OF COLOR.

Podobnie jak w roku ubiegłym projekt uzyskał wsparcie wszystkich istotnych organizacji samorządu gospodarczego branży poligraficzno-konwertingowej. Wydarzenie Grupy MTP współorganizowane było wraz z Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga.

Jak pokazują wyniki przedsięwzięcia, partnerom udało się w pełni osiągnąć a miejscami przekroczyć planowane rezultaty. Frekwencja wyniosła prawie 100 przedstawicieli firm i organizacji reprezentujących pełne spektrum specjalizacji i kompetencji występujących w tej gałęzi przemysłu. Dużym sukcesem jest fakt uczestnictwa licznej grupy gości z zagranicy – Ukrainy, Niemiec, Hiszpanii, Szwajcarii, Portugalii oraz Chińskiej Republiki Ludowej.


zobacz więcej
30 września 2021

Nowa pracownia PAR BAKUŁA

W połowie października firma PAR BAKUŁA oddaje do użytku nową pracownię nadruków. Ponad 600 m2 w świeżo postawionym budynku. Dużo przestrzeni magazynowej, specjalne udogodnienia logistyczne, dodatkowe pomieszczenia pod kątem dalszego rozwoju. Wszystko to w ramach stałego podnoszenia jakości serwisu znakowania. Firma prężnie rozwija się na rynku polskim konkurując skutecznie z zagranicznymi importerami.


 


zobacz więcej
29 września 2021

Znamy laureatów konkursu o Złoty Medal Grupy MTP na Targach TAROPAK 2021!

Sześć produktów zostało nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal Grupy MTP podczas Targów Taropak. Nagrody zostaną wręczone pierwszego dnia targów, 4 października, podczas uroczystości otwarcia targów. Zachęcamy do zapoznania się z tymi wyjątkowymi, nagrodzonymi produktami.

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Kolejne edycje imprezy to setki nowości produktowych i usługowych mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki.


zobacz więcej
29 września 2021

Zobacz nowości na Targach Taropak!

Podczas tegorocznych Targów Taropak odwiedzający otrzymają możliwość zobaczenia nie tylko nowości prezentowanych przez targowych wystawców, ale także niespodzianki oferowane przez organizatorów. Spotkanie profesjonalistów z branży opakowań i etykietowania w Poznaniu zbliża się wielkimi krokami – dowiedz się, czego możesz się spodziewać.

Premiery produktowe

Tegoroczni wystawcy zaprezentują wiele nowości produktowych podczas Targów Taropak. Swoje nowości zaprezentuje kilka firm oferujących maszyny pakujące czy związane z zarządzaniem magazynem. Firma Mech-Masz Szczeciński zaprezentuje elektryczne wózki do podnoszenia i obracania pojemników HUB. Natomiast firma Comaco pokaże DOUBLESTICK - maszynę pakującą do higienicznego pakowania dwóch różnych rodzajów towarów jednocześnie, do dwóch osobnych komór worka.


zobacz więcej
28 września 2021

Ciepło jesiennych barw

W dniach 15-16 września 2021r. Firma SDX Group Sp. z o.o. wzięła udział w targach Festiwal Marketingu. Nowością na stoisku były niewątpliwie przyciągające wzrok stroje sportowe zaprezentowane na manekinach. Jesienny kolorowy klimat wprowadziły ułożone w koszyczku zielone i czerwone termoforki w kształcie jabłuszek wypełnione pestkami wiśni. Podgrzane na stoisku trafiały prosto w ręce odwiedzających – goście byli zachwyceni, pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę i stał się prawdziwym hitem.


zobacz więcej
24 września 2021

Hejt to nowa normalność

Za nami XXI Kongres Profesjonalistów Public Relations

16 i 17 września w odbyła się kolejna edycja Kongresu PR. W rzeszowskim Hotelu Bristol spotkało się ponad 200 specjalistów branży: przedstawicieli firm, agencji public relations oraz organizacji pozarządowych. W trakcie tegorocznej edycji nie zabrakło tematów związanych z digital PR-em, hejtem oraz e-kryzysami.

Kongres PR co roku potwierdza, jak dynamiczna jest branża public relations. Eksperci dyskutowali o zmianach, które wymusiła pandemia, a także podejmowali kwestię wyzwań, przed którymi stają na co dzień. Paneliści rozmawiali również dużo o etyce w zawodzie PR-owca oraz o problemach polskiego PR-u. – Za nami już XXI edycja Kongresu. Cieszy mnie, że po dwóch dekadach – nawet pomimo pandemii – wciąż spotykamy się, aby w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia omawiać zmiany zachodzące w public relations oraz wymieniać się nawet istotnie rozbieżnymi poglądami. Branża potrzebuje integracji a wydarzenia takie jak Kongres PR to ułatwiają – mówi Dariusz Tworzydło, pomysłodawca i organizator Kongresu Profesjonalistów Public Relations.


zobacz więcej
24 września 2021

NOWE ARTYKUŁY, NOWE MARKI – z rabatami do 31.10.21 !

Na jesień i zimę L-Shop-Team proponuje ponad 170 nowości od 20 marek oraz wprowadza do swojego bogatego menu  3 zupełnie nowe marki: CRAGHOPPERS, DARE2B i THE ONE TOWELLING. 

Ofertę odzieży roboczej i pracowniczej poszerza o nowe artykuły Hi-Vis, medical wear i obuwie robocze. Na zimna porę roku przygotował także nowe bluzy, kurtki oraz ciepłe czapki i zimowe akcesoria.

Tylko do 31.10 można testować nowości wykorzystując kupony promocyjne na zestawy np. czapek, bluz, odzieży odblaskowej lub nowych marek.

https://shop.l-shop-team.pl/pl/new-styles-02-2021/

 


zobacz więcej
24 września 2021

Cotygodniowe inspiracje produktowe ESB

Z ESBook.eu co tydzień wysyłany jest newsletter, w którym umieszczane są inspiracje produktowe, katalogi dostawców oraz produkt tygodnia. Zainspiruj się i wyślij wiadomość z poziomu newslettera - wystarczy kliknąć na produkt i wysłać zapytanie do dostawcy. Archiwalne numery newslettera są dostępne tutaj w sekcji Newsletter, która jest raz w miesiącu aktualizowana.
Chcąc otrzymywać inspiracje produktowe, zapisz się do newslettera - można to zrobić na dole strony głównej ESB.
Jeśli poszukujesz nowych dostawców produktów reklamowych, odwiedź ESBook.eu i zarejestruj się za
darmo tutaj. Wszelkie pytania można kierować na e-mail: info@esbook.eu.


zobacz więcej
23 września 2021

Targi Packaging Innovations dowodem na restart branży!

- To jedyny czas w roku, kiedy cała branża może się spotkać w jednym miejscu – słowa uczestniczki najlepiej oddają charakter Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – najważniejszego wydarzenia branży, które 15-16 września odbyło się w EXPO XXI Warszawa. W tym roku w imprezie wzięło udział 3100 osób.

Tegoroczna 13. edycja targów zorganizowana została wspólnie z Festiwalem Marketingu i Druku. Połączenie sił dwóch dużych graczy – Targów w Krakowie oraz OOH Magazine zaowocowało szeroką ofertą wystawienniczą oraz ciekawym programem towarzyszącym. Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem Wystawców oraz Odwiedzających, którzy podczas rozmów wielokrotnie podkreślali, jak bardzo tego typu spotkania są im potrzebne w pozyskiwaniu i utrwalaniu kontaktów, zdobywaniu wiedzy oraz czerpaniu inspiracji.


zobacz więcej
23 września 2021

Restart branży na FestiwaluMarketingu.pl i RemaExtra !

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w wrześniu br. wzięła udział w pierwszych, tegorocznych wydarzeniach branżowych: FestiwalMarketingu.pl oraz RemaExtra 2021. Podczas obu wydarzeń na stoiskach PIAP dystrybuowany był Katalog PIAP 2021, który cieszy się od wielu lat dużym zainteresowanie odbiorców. Podczas FestiwaluMarketingu.pl 2021 wręczone zostały statuetki z okazji okrągłych Jubileuszy firm Członkowskich dla firm: 100 lecie - Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.,30 lecie - WILK ELEKTRONIK S.A., 30 lecie - PAR BAKUŁA SP. J.,30 lecie - AXPOL Trading sp.z o.o. sp.k., 25 lecie - Sandex Sp.J., 25 lecie - Figaro Corporation Paweł Jaguś, 25 lecie - Jett Studio Sp. z o.o.,25 lecie - Kusha, 25 lecie - ArtClip Advertising Agency, 20 lecie- Centrum Nadruków i Reklamy Magdalena Sadomska, 20 lecie - EBK REKLAMA, 20 lecie - DOM REKLAMY ART OFFICE, 20 lecie- SIDE Agencja Reklamowa, 15 lecie- Poligrafia-Promocja-Reklama Studio K2, 15 lecie- RITF advnet Polska Sp.z o.o., 10 lecie- L-Shop-Team Polska Sp.z o.o., 10 lecie - EXPEN s.c., 10 lecie - 12M Alicja Wąsowska, 10 lecie Agencja Reklamowa OPTIMA, 5 lecie - Premier Group Sp. z o.o. oraz 5 lecie - Ecostock Sp. z o.o.. Zarząd i Dyrektor Generalny PIAP składają wszystkim tegorocznym Jubilatom PIAP serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.

 


zobacz więcej

1 2 3 next »