Aktualności:

FILTRY: 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
Styczeń | Luty | Marzec | Kwiecień | Maj | Czerwiec | Lipiec | Sierpień | Wrzesień | Październik |
30 lipca 2021

Doskonalenie umiejętności

Zespół SDX Group nie ustaje w procesie ciągłego doskonalenia umiejętności swojej kadry. Kilka ostatnich miesięcy upłynęło pod znakiem intensywnej pracy nad kompetencjami – za pracownikami sześć szkoleń, celem których było poprawienie nie tylko efektywności, ale również rozwijanie i doskonalenie takich umiejętności jak motywacja, komunikacja, zarządzanie. W ramach wdrożonego programu Akademia Menadżera nastawionego na rozwijanie indywidualnych cech i umiejętności pracowników prowadzone były szkolenia: Leadership, motywowanie pracowników, efektywna komunikacja, zarządzanie pokoleniami, efektywny zespół oraz coaching. 

Skrojony na miarę potrzeb firmy rozbudowany program szkoleń pozwala nauczyć się skutecznej komunikacji międzyludzkiej, bezproblemowego rozwiązywania konfliktów, a także umiejętności negocjacji po to, by ułatwić codzienną pracę wewnątrz organizacji, ale co najistotniejsze z perspektywy Klienta – postawić jakość obsługi na najwyższym poziomie. Współpraca z firmą, której priorytetem obok jakości produktów jest jakość samej obsługi na pewno zaowocuje.

 

 


zobacz więcej
29 lipca 2021

Inspiracje produktowe

European Sellers&Buyers jest darmowym narzędziem dla dystrybutorów i agencji reklamowych. Odznacza się nowoczesną funkcjonalnością i możliwością wysyłania szybkich zapytań produktowych do tysięcy firm z całej Europy i jest stworzone do użytku codziennego.

Każdego tygodnia na łamach ESB Online publikowanych jest około 50 nowych inspiracji produktowych, które wyświetlają się na stronie głównej. W zeszłym tygodniu najbadziej popularnym produktem był stojak rowerowy, a najbardziej oryginalnymi były turbina wietrzna, bloki do jogi oraz rosnący długopis. Dostawcy opublikowali również wiele inspiracji dla magnesów, świeczek, toreb, smyczy, bidonów, ręczników, bandan, pareo czy opasek. Każdego tygodnia European Sellers&Buyers dostarcza nowych inspiracji w oryginalnych projektach.


zobacz więcej
28 lipca 2021

Czas na rozgrzewkę dla reklamy na targach RemaExtra

Już dziś zaplanuj z kim się spotkasz podczas targów RemaExtra. Swoją ofertę zaprezentują m.in.  wystawcy z Polski, Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii.
Z tygodnia na tydzień grono Wystawców się powiększa. Aktualną listę znajdziesz tutaj: https://bit.ly/3y8CTIx

Do zobaczenia 15 września w Nadarzynie!

www.remaextra.com

 


zobacz więcej
26 lipca 2021

Szybkie wiadomości

ESB Online jest darmowym narzędziem dla dystrybutorów i agencji reklamowych. Odznacza się nowoczesną funkcjonalnością i możliwością wysyłania błyskawicznych zapytań produktowych do tysięcy firm z całej Europy. To wyszukiwarka, dzięki któremu możliwe jest szybkie wyszukiwanie dostawców produktów reklamowych.

System szybkich wiadomości umożliwia wysłanie jednego zapytania produktowego do ponad 100 firm jednocześnie. Wystarczy zaznaczyć ilość dostawców w wynikach wyszukiwań, napisać wiadomość i wypełnić dane. To oszczędność czasu, gdyż zapytanie dociera do setek dostawców w tym samym momencie. To idealne rozwiązanie, by znaleźć nowych dostawców lub otrzymać aktualizaję ofert w kilka minut. Szybkie wiadomości można również wysyłać z poziomu inspiracji produktowych, które są publikowane na stronie głównej.


zobacz więcej
22 lipca 2021

RemaExtra 2021 – Rozgrzewka dla reklamy

Już niedługo – w dniach 15-17.09.2021 r. – odbędą się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaExtra. Organizowane pod hasłem „Rozgrzewka dla reklamy” wydarzenie skupia uwagę całej branży, dając przestrzeń do prezentacji najnowszej oferty rynku i zarazem pierwszą w tym roku okazję do spotkań osobistych, w bezpiecznych warunkach.

Zapraszamy Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i zapoznania się z ofertą polskich oraz zagranicznych wystawców. Zostanie ona zaprezentowana w 3 sektorach targowych: GIFTS & TEXTILE, SIGN & VISUAL oraz TECH & PRINT. Na uczestników czekają nowości produktowe, a także pomysły i rozwiązania z branży. Nie zabraknie również przykładów najnowszych technologii produkcji związanych z szeroko pojętą reklamą. W trakcie 3 dni trwania imprezy zwiedzający zyskają możliwość bezpośrednich spotkań oraz będą mogli w jednym miejscu poznać produkty, które są na europejskim topie. Komfortowo i bezpiecznie zaaranżowana przestrzeń targowa zapewni profesjonalne warunki do rozmów handlowych.


zobacz więcej
22 lipca 2021

Printer wprowadza nową ekologiczną linię – Printer Prime

Printer Prime to nowa linia marki szwedzkiej odzieży reklamowej Printer. Kolekcja jest ekologiczna ze względu na zastosowane materiały, czyli bawełny organicznej i poliestru z recyklingu. Nawet opakowania są ekologiczne, bo papier jest z recyklingu, a torby są wykonane z biokompostowalnego materiału (PLA).

W procesie tworzenia linii Printer Prime priorytetami było stworzenie zrównoważonej linii odzieżowej, która w produkcji zużywa jak najmniej wody, emituje w niewielkim stopniu dwutlenek węgla oraz jest bardzo wydajna. Zastosowano tzw. Środowiskową Ocenę Cyklu Życia (Life Cycle Assesment), aby obliczyć emisję dwutlenku węgla oraz ilość zużycia wody w odniesieniu do produktów. Wyliczenia pozwoliły porównać ubrania z linii Printer Prime z innymi producentami zbliżonego asortymentu w kontekście minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko naturalne wynikającego z produkcji odzieży.


zobacz więcej
21 lipca 2021

Modnie i swobodnie

Firma SDX Group oferuje na wakacyjny czas ponadczasowe pareo, które jest obowiązkowym elementem w walizce wakacyjnej czy podczas wypadu na plażę. Kilka możliwości zawiązania pozwoli w parę sekund stworzyć zwiewna spódnicę czy sukienkę, która lekko przesłoni strój kąpielowy. 

Materiał: poliester 100%, rozmiar: 100x140cm, 110x160cm, gramatura: 60g/m2, znakowanie: sublimacja jednostronna 

https://sdxgroup.pl/produkt/pareo/


zobacz więcej
21 lipca 2021

Gadżety i upominki dla entuzjastów sportów wodnych i żeglarzy

W dniach 15-18 firma Rodan wystawiała się na targach Polboat Yachting Festival w Gdyni. W tropikalnych warunkach duża grupa sympatyków żeglarstwa miała okazję zapoznać się z nową ofertą gadżetów profilowanych do sportów wodnych. Wśród nich znajdują się praktyczne paski rzepowe do spinania lin czy kabli, naklejki, linijki oraz kieszonkowe spraye do dezynfekcji rąk, teraz dostępne w eleganckim silikonowym etui ze smyczą, w sześciu kolorach do wyboru. Dużym zainteresowaniem cieszyły się także wysokiej jakości bandany (buffy) i chusteczki do okularów z nadrukiem zaprojektowanym specjalnie dla osób uprawiających sporty wodne na polskim wybrzeżu lub na Mazurach. Nadruki przedstawiają mapy tych okolic, z zaznaczonymi najważniejszymi miejscowościami lub portami oraz z kontaktami alarmowymi, które mogą okazać się niezbędne w kryzysowej sytuacji na wodzie.

Całą ofertę gadżetów dla żeglarzy można sprawdzić także na stronie AdSail.pl


zobacz więcej
20 lipca 2021

LOGO WIPES nowym Członkiem PIAP

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w drugim kwartale br. powiększyła się kolejnego gracza z branży upominków reklamowych. Nowym Członkiem Izby została firma LOGO WIPES.

LOGO WIPES to producent antybakteryjnych chusteczek z LOGO lub dowolną grafiką: nowy GIFT, który staje się co raz bardziej popularny. Idealny dla branży HoReCa, podróży, obsługi klienta (biura, banku, sieci komórkowej, ubezpieczeń), farmaceutycznej, kosmetycznej, strefy urody i innych.

LOGO WIPES oferuje również chusteczki do demakijażu, do higieny intymnej, odświeżające lub na powierzchnię. Firma charakteryzuje się błyskawicznym czasem realizacji zamówień, możliwością  złożenia zamówienia już od 1000 sztuk i niskimi cenami (od 20 gr. za chusteczkę). Chusteczki są produkowane w Polsce. Do produkcji używane są  wyłącznie certyfikowane składniki wysokiej jakości.

LOGO WIPES oferuje korzystne warunki dla dystrybutorów i zaprasza do współpracy agencje reklamowe, firmy sprzedające gadżety.


zobacz więcej
20 lipca 2021

Grono wystawców FestiwalMarketingu.pl rośnie w siłę!

Allers Grupa/ Lanyard.Pro, Maxim Ceramics, One Group oraz Spólnota – Drzewna Spółdzielnia Pracy to kolejni wystawcy wrześniowych targów, którzy potwierdzili swój udział w FestiwalMarketingu.pl. W tym momencie lista wystawców liczy już ponad 180 firm. Pomimo powiększenia powierzchni targowej, zostały już ostanie wolne powierzchnie. 

Wszyscy wystawcy jednogłośnie podkreślą, że to najwyższa pora na reSTART branży. – Wrześniowe targi to będzie nowy początek dla branży reklamowej. FestiwalMarketingu.pl jak co roku daje nam szansę na zdobycie nowych kontaktów, spotkania z zaprzyjaźnionymi firmami. Ubiegłoroczny Festiwal przebiegł dla naszej firmy pozytywnie. Zdobyliśmy dużo nowych kontaktów i klientów. Zapewne każda firma skrupulatnie przygotowuje się na wrześniowy Festiwal. My również mamy swój plan! W naszej ofercie znajdą się: smycze, bandany, a także nowości: ręczniki, worko-plecaki oraz woreczki na warzywa i owoce. Czekamy z niecierpliwością na uścisk dłoni i spotkania twarzą w twarz – mówi Barbara Hałas-Katra z Allers Grupa/ Lanyard.Pro.


zobacz więcej

1 2 3 next »