DREAMROOTS Wiktor Dębski:

 DREAMROOTS Wiktor Dębski

Dębowiec 748
38-220 Dębowiec


Tel. 535 105 828
http://www.dreamroots.pl/
office@dreamroots.com
Kontakt
Aleksandra Filipowska tel: 535 105 828 e-mail: aleksandra@dreamroots.com

Firma Dreamroots istnieje na rynku e-commerce od 2010 roku, a zdobyte w tym czasie doświadczenie daje nam motywację do realizacji projektów wyróżniających się wysoką jakością i niebanalnym designem.

Od lat towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie produkcji - od projektowania po realizację, dbając przy tym o wysoką jakość tego procesu.
Zarówno zespół naszych doświadczonych pracowników, jak i posiadany przez nas park maszynowy, pozwalają nam na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów naszych klientów korzystając z szerokiej oferty materiałów i produktów. Chętnie doradzamy optymalne rozwiązania dotyczące tekstyliów, druku, czy konfekcjonowania.

Obserwujemy, że design rzeczy którymi się otaczamy ma znaczenie, ponieważ budzi emocje i tworzy atmosferę wokół nas. Dlatego równolegle ze zmieniającymi się trendami interesują nas realne potrzeby naszych klientów, kierunki rozwoju, pasje, rzeczy które sprawiają im radość oraz miejsca, w których bywają – bo też chcemy tam być!

Każdego dnia specjaliści marketingu, projektanci, pracownicy produkcji i szwaczki z pełnym zaangażowaniem pracują na sukces nasz i naszych klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.
powrót do listy