gratisownia.pl:

 gratisownia.pl

ul.Spółdzielcza 5a
44-145 Pilchowice
Infolinia 801 000 607


Tel. 32 41 34 008
Fax. 32 41 34 002
http://www.gratisownia.pl/
biuro@gratisownia.pl
GRATISOWNIA.PL
#szybkość #jakość #precyzja

Istniejemy od ponad dekady, robimy to co lubimy i ani trochę nie zwalniamy!
Dlaczego? Ponieważ robimy to dla Was.
Jesteśmy producentem, importerem, dystrybutorem i wykonawcą gratisów reklamowych.
Jeżeli pracujesz nad świadomością marki, chciałbyś sprezentować coś swoim klientom lub potrzebujesz spójnego estetycznie wyposażenia dla własnej firmy to jesteśmy stworzeni do współpracy!
Naszym zadaniem jest pomóc Ci w wyborze produktów najlepiej promujących Twoją Firmę oraz dopasowaniu dlań najlepszej metody znakowania i optymalizacji projektu.
Priorytetem są dla nas wysoka jakość świadczonych usług, precyzja w wykonaniu i dbałość o odpowiedni czas realizacji zlecenia i sprawna komunikacja z zamawiającym.
Na gratisownia.pl znajdziecie nie tylko różne kategorie gadżetów promocyjnych ale również nasze autorskie serie gratisów marketingowych, które znakujemy w pełnym kolorze w technologii druku UV. Jeżeli chcesz poznać nasze możliwości - sprawdź kategorię CREATE.IT - w takich nadrukach ogranicza nas jedynie wyobraźnia.
Ponadto chętnie dzielimy się doświadczeniem, drukujemy od lat i niewiele jest w stanie nas zaskoczyć. Co się z tym wiąże podejmujemy się również znakowania na towarze powierzonym – jeżeli gadżety już masz ale nie jesteś pewien w jakiej technologii najlepiej nanieść Twoje logo – pomożemy!
Znakujemy zarówno tekstylia, plastik, drewno, ceramikę, szkło jak i tworzywa sztuczne. Dysponujemy technologiami nadruku takimi jak:
● sitodruk tradycyjny i na powierzchniach okrągłych
● tampon-druk
● grawer laserowy
● termo-transfer
● druk UV
Doceniono nas kilkoma prestiżowymi nagrodami i jest nam z tego powodu niezmiernie miło ale o tym możecie, jeżeli oczywiście macie takie życzenie, poczytać na naszej stronie;)
powrót do listy