Log in English Polski

Podsumowanie targów

Filter:


2019 2020

August September October


PRINT&SIGN2019 i CORPORATE GIFTS Show: 20% wzrost liczby odwiedzających

W 15. edycji targów PRINT&SIGN odnotowano 20% wzrost liczby gości biznesowych w porównaniu z edycją ubiegłoroczną: imprezę odwiedziło 6000 specjalistów. Wydarzenie, które odbyło się w dniach 9-12 października odbywało się na równi z dwoma innymi imprezami: DIGITAL SIGNAGE Show i CORPORATE GIFTS Show. Ta ostatnia impreza to jedyne wydarzenie w Rumunii poświęcone artykułom promocyjnym. Goście CORPORATE GIFTS Show szukali planerów i kalendarzy (69,25%), pudełek i toreb (53,73%), gadżetów (51,86%), wizualnych artykułów promocyjnych (50,93%) i promocyjnych tekstyliów (50%). W ankiecie dotyczącej zainteresowań gości wzięła udział ponad połowa odwiedzających wydarzenia PRINT&SIGN/ DIGITAL SIGNAGE Show/ CORPORATE GIFTS Show.

Więcej informacji na: https://www.giftsshow.ro/en/

see more

Międzynarodowe Targi Technik Pakowania i Etykietowania Taropak 2019

Odbyły się w dniach 30.09 - 3.10. 2019. TAROPAK od lat daje możliwość poznania nowości i obserwowania trendów w branży opakowań. Można było zobaczyć w akcji maszyny do produkcji opakowań i etykiet oraz maszyny i roboty pakujące oraz linie produkcyjne. Obecne były firmy prezentujące opakowania z różnych materiałów, m.in.: kartonowe, papierowe, z tworzyw sztucznych, szkła czy metalu. Nowością na TAROPAKU 2019 była trzydniowa konferencja E-COMMERCE, podczas której omawiano kwestie opakowań w e-commerce, logistyce i magazynowaniu,oraz zagadnieniom z zakresu marketingu i sprzedaży.Targom TAROPAK towarzyszyły Targi 4PRINT, Targi Polagra Tech, Polagra-Gastro i Invest Hotel oraz Polagra Food.

Więcej informacji na: www.taropak.pl

see more

GWW-Trend 2019: świetna okazja do spotkań

Wydarzenie GWW-Trend odbyło się już po raz trzydziesty trzeci dnia 27 września 2019 r. W Wiesbaden swoje portfolio produktowe 619 gościom zaprezentowało 165 producentów i dostawców artykułów promocyjnych. W centrum uwagi podczas imprezy znajdowały się liczne nowości produktowe i znane już klasyki. Większość wystawców była zadowolona zarówno z jakości miejsca imprezy, jak i z odwiedzających. To wydarzenie to także świetna okazja do nawiązywania relacji, dzięki swojej rodzinnej atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń. To wydarzenie podkreśliło również fakt, że temat zrównoważonego rozwoju ciągle dominuje w sektorze, bez względu na rodzaj produktów.

Więcej informacji na: www.gww-trend.de


see more

FestiwalMarketingu.pl 2019

18 i 19 września w EXPO XXI Warszawa dostawcy artykułów promocyjnych prezentowali targowe premiery i nowe upominki reklamowe na sezon jesienno-zimowy. Podczas dwóch dni targowych ponad 5600 osób odwiedziło stoiska 270 wystawców. Już po raz piąty swoje miejsce na hali miała także Strefa EVENT MIX, gdzie można było spotkać dostawców branży eventowej. Tradycyjnie podczas FestiwalMarketingu.pl odbył się także FestiwalDruku.pl, gdzie można spotkać dostawców mediów i maszyn z branży poligraficznej. Targom zawsze towarzyszą wydarzenia specjalne jak: konkursy branżowe: SUPER GIFT i POS STARS oraz ZŁOTY MEDAL, a także warsztaty, szkolenia i konferencje: EVENT MIX i MARKETING MIX. Kolejna edycja targów odbędzie się 9-10 września 2020 r. Organizatorem jest OOH magazine.

Więcej informacji na: www.FestiwalMarketingu.pl

see more

Merchandise World 2019

Tegoroczna wrześniowa edycja Merchandise World odbyła się w Marshall Arena w Milton Keyes w Anglii dnia 11 września 2019 r. Według oficjalnych danych w wydarzeniu organizowanym wspólnie przez Sourcing Ciy i Brytyjskie Stowarzyszenie Artykułów Promocyjnych (BPMA) swoje nowości zaprezentowało 125 dostawców artykułów promocyjnych. Poza bestsellerami i nowościami ze świata upominków reklamowych, wystawcy zaprezentowali też liczne ekologiczne produkty prezentowane w strefie wystawowej „Eco World”. Ogólnie w wydarzeniu wzięło udział 576 przedstawicieli brytyjskiego rynku artykułów promocyjnych. Zimowa edycja imprezy odbędzie się w dniach 12-13 lutego 2020 r.

Więcej informacji na: www.merchandiseworld.co.uksee more

De Leveranciersdagen 2019: międzynarodowe i zróżnicowane wydarzenie

Wydarzenie Leveranciersdagen odbyło się w dniach 5-6 września 2019 roku już po raz drugi w hali Expo Houten niedaleko Utrechtu. Według organizatorów 1198 odwiedzających z branży holenderskich artykułów promocyjnych miało okazję zbierać nowe informacje na temat trendów produktowych, nawiązać nowe kontakty i wymieniać się pomysłami. Oficjalne dane mówią o 150 wystawcach z 12 krajów, którzy zaprezentowali swoją ofertę. Poza znaczącymi dostawcami z rynku holenderskiego, liczni wystawcy biorący w udział w imprezie po raz pierwszy a także producenci i importerzy z całej Europy wnieśli coś nowego do dyskusji na temat branży. Organizację Leveranciersdagen wspierało holenderskie stowarzyszenie artykułów promocyjnych.

Więcej informacji na: www.deleveranciersdagen.nl

see more

Premium Sourcing 2019: wyjątkowa lokalizacja

Dziewiąta już edycja Premium Sourcing odbyła się w dniach 4-5 września 2019, tym razem w nowej lokalizacji w samym sercu Paryża: w Les Salles du Carrousel du Louvre. Odwiedzający mogli z tego miejsca podziwiać Luwr, szklaną piramidę oraz Wieżę Eiffela. W wydarzeniu wzięło udział około 140 wystawców będących międzynarodowymi specjalistami i hurtownikami w dziedzinie reklamy dotykowej, którzy mogli zaprezentować swoją ofertę produktową i usługową. Statystyki mówią o 2067 odwiedzających, którym oferowano wgląd w ofertę rynku reklamy dotykowej. Wydarzenie uzupełnił także program wykładów trwających przed dwa dni wydarzenia.

Więcej informacji na: www.premium-sourcing.fr


see more

Dzień networkingu BAPP: rocznica

Dnia 29 sierpnia 2019 r. Belgijskie Stowarzyszenie Produktów Promocyjnych (BAPP) mogło świętować dziesiątą rocznicę swojego dnia networkingu. Miejscem tego wyjątkowego wydarzenia był obiekt San Marco Village w Shelle, niedaleko Antwerpii. Według oficjalnych danych tego dnia około 70 wystawców zaprezentowało swoje produkty i usługi dystrybutorom artykułów promocyjnych. Według organizatorów z okazji do dyskusji skorzystało 120 członków BAPP i 77 dystrybutorów. Po targach miała miejsce wspólna kolacja, a całe wydarzenie było świetną okazją na wymianę doświadczeń w miłej atmosferze.

Więcej informacji na: : www.bapp.be

see more

1