Log in English Polski

Podsumowanie targów

Filter:


2019 2020

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020

14 lutego zakończyła się 16. edycja jednej z największych imprez wystawienniczych, która na 3 dni skupiła ok. 21 000 zwiedzających. W ocenie organizatora, wystawców, jak i przybyłych gości targi można uznać za udane, szczególnie uwzględniając udział ok. 3500 zwiedzających z zagranicy z 52 krajów. Wysoki poziom produktów, usług, a także wszystkich punktów programu targowego kolejny raz potwierdzają, że RemaDays Warsaw to w świecie reklamy i druku wydarzenie, którego nie można przegapić.

Więcej informacji : www.remadays.com

see more

Merchandise World 2020

Tegoroczna edycja Merchandise World odbyła się w dniach 12-13 lutego 2020 po raz pierwszy w Ricoh Arena w Coventry w Anglii. Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez Sourcing City i Brytyjskie Stowarzyszenie Artykułów Promocyjnych (BPMA). Poza uznanymi importerami, producentami i niewielkimi specjalistami ze Zjednoczonego Królestwa, także wielu dostawców z Europy, a nawet z innych kontynentów zaprezentowało swoje produkty i usługi. Podczas wydarzenia dostępna była również specjalna strefa Eco World, gdzie prezentowano ekologiczne produkty. W wydarzeniu wzięło udział 1599 odwiedzających, co stanowi 18% wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym. Kolejna edycja odbędzie się 9 września 2020 w Milton Keynes.

Więcej informacji : www.merchandiseworld.co.uk

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Till Barth © WA Media


see more

CTCO + C!print 2020

Według oficjalnych danych przekazanych przez organizatorów wydarzenia – 656 Editions – w 13. edycji wydarzenia CTCO, które miało miejsce w dniach 4-6.2.2020 w Lyonie, wzięło udział 325 dostawców upominków reklamowych, którzy zaprezentowali szeroką ofertę usług i produktów. Tak jak w latach ubiegłych, udział podmiotów z zagranicy był bardzo wysoki. Wraz z tym wydarzeniem odbywała się impreza C!print, podczas której ponad 250 dostawców przedstawiło swoje rozwiązania w zakresie druku. Zarówno CTCO jak i C!print oferowały bogaty program wydarzeń towarzyszących, w tym warsztatów i wykładów. W wydarzeniu CTCO wzięło udział 11 192 odwiedzających, a wydarzeniem C!print zainteresowanych było 16 593 gości.

Więcej informacji : www.salon-ctco.com
Więcej informacji : www.salon-cprint.com

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Michael Scherer © WA Media

see more

1