Log in English Polski

Podsumowanie targów

Filter:


2019 2020

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Expo 4.0 2020

Tegoroczna edycja Expo 4.0 która miała miejsce w Stuttgart Exhibition Centre w dniach od 30 stycznia do 1 lutego 2020 była długo wyczekiwanym wydarzeniem. Impreza organizowana jest co dwa lata i łączy trzy wydarzenia: TV TecStyle Visions (tekstylia), GiveADays (artykuły promocyjne i reklama dotykowa) oraz wetec (technologia reklamy i druk cyfrowy). Według oficjalnych danych łącznie 421 wystawców zaprezentowało swoje oferty dokładnie 12 518 zwiedzającym, którzy reprezentowali sektor handlu, usług i marketingu. W wydarzeniu wzięło udział wielu wystawców z Niemiec i zagranicy, którzy reprezentowali najważniejsze firmy na europejskim rynku tekstyliów, dostawców reklamy dotykowej i agencje artykułów promocyjnych.

Więcej informacji : www.expo-4-0.com

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Michael Scherer © WA Media


see more

Promotion Trade Exhibition 2020

20. edycja PTE przyniosła większości wystawców wiele powodów do radości. Według oficjalnych danych na wydarzeniu, które odbywało się w dniach 22-24 stycznia 2020 w Fiera Milano City, pojawiło się 4892 odwiedzających. Według oficjalnych danych 156 wystawców zaprezentowało podczas wydarzenia swoje produkty. Podobnie jak w poprzednich edycjach, wystawcy mieli do dyspozycji dwa obszary wystawowe - w jednym dominowali dostawcy upominków reklamowych, a w drugim przedsiębiorstwa oferujące urządzenia do znakowania produktów. Wydarzenie oferowało program towarzyszący, na który składały się seminaria, szkolenia i wykłady.

Więcej informacji: www.promotiontradeexhibition.it

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Michael Scherer © WA Media

see more

Promogift 2020, Madryt

Dwunasta edycja wydarzenia Promogift odbyła się w Madrid Exhibition Centre w dniach 14-16 stycznia 2020. Jak co roku dwa hiszpańskie stowarzyszenia branżowe, AIMFAP i FYVAR, zorganizowały wydarzenie, które gromadzi wyłącznie dystrybutorów artykułów promocyjnych. W wydarzeniu wzięło udział 486 wystawców, którymi byli przedstawiciele firm z 26 krajów. Promowali oni swoje produkty i usługi na ponad 13 500 m2 powierzchni wystawowej. Obecni byli również importerzy i producenci reklamy dotykowej, a także dostawcy urządzeń pozwalających znakowanie produktów. Zaprezentowano całą gamę produktów z zakresu upominków reklamowych, a tekstylia stanowiły istotny punktem całego wydarzenia.

Więcej informacji: www.promogift.ifema.es

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Michael Scherer © WA Media

see more

PSI 2020

Tegoroczna edycja wydarzenia PSI Show odbyła się w dniach 7-9 stycznia 2020 w Düsseldorf Exhibition Centre. Imprezę charakteryzowały innowacje i nowości, a tematem przewodnim była ekologia. Wydarzenie miało międzynarodowy charakter. Mimo tego w tym roku odnotowano spadek wystawców i odwiedzających. Według najważniejszych danych, organizatorzy Reed Exhibitions Germany odnotowali obecność 720 wystawców. Zabrakło kilku ważnych przedstawicieli, zwłaszcza w dziedzinie tekstyliów. Imprezę odwiedziło 16 367 odwiedzających. Mimo to wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem odwiedzających zza granicy – przedstawiciele z 81 krajów. Łącznie zaprezentowano ponad 500 000 produktów.

Więcej informacji: www.psi-messe.com

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Till Barth, Michael Scherer © WA Media

see more

1