Log in English Polski

Our patronage

Filter:


2016 2017 2018 2019 2020 2013 2014 2015

November


Packaging Innovations 2013

Packaging Innovations 2013

Polska Izba Artykułów Promocyjnych objęła patronat nad odbywającymi się w dniach 10-11 kwietnia 2013 r. targami nowych rozwiązań w branży opakowań Packaging Innovations. Targi odbędą się już po raz piąty i będą doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami z branży opakowań. Wystawcy biorący udział w imprezie zaprezentują zarówno opakowania przemysłowe ( dla branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej i innych), jak również ekskluzywne opakowania na artykuły luksusowe.
Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie internetowej www.easyfairs.com/pl/piwarsaw

see more
Program „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Jest to ogólnopolski program promocji kultury przedsiębiorczości, organizowany od 1998 r. przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym" Krajowej Izby Gospodarczej, nagradzający firmy, które w relacjach z klientami, dostawcami, pracownikami, społecznością lokalną oraz władzą lokalną i państwową postępują fair play. Poprzez rzetelność weryfikacji program stał się pożądanym narzędziem budowania prestiżu i wiarygodności firm na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. więcej informacji na temat programu i bieżącej XVI edycji można znaleźć na stronie: http://www.fairplay.pl/


see more
V Kongres Sprzedaż 2013

V Kongres Sprzedaż 2013

Podczas dwudniowego Kongresu maję… Państwo możliwoś›ć‡ wyboru spoś›ród 7 różnych ś›cieżek tematycznych, a trzeciego dnia 3 równoległe warsztaty interaktywne. Podczas V edycji Kongresu spotkają… się™ eksperci i praktycy reprezentuję…cy firmy wytyczające nowe trendy, liderzy w swoich branżach oraz dostarczyciele nowatorskich rozwię…zań. Wś›ród blisko 40 znakomitych prelegentów zobaczymy mię™dzy innymi: prof. Witolda Orłowskiego - byłego doradcę™ ekonomicznego Prezydenta RP, członka Rady Gospodarczej przy Premierze RP, głównego doradcę™ ekonomicznego PricewaterhouseCoopers Polska; Andiego Hanselmana - uznanego eksperta w zakresie zwię™kszania konkurencyjnoś›ci w biznesie; Granta Leboffa - autora bestsellera „Terapia sprzedażowa", Szymona Kudłę™ - eksperta w zakresie przywództwa, innowacyjnoś›ci i przedsię™biorczoś›ci w biznesie; Michała Abramczyka - Dyrektora Rozwoju Biznesu w Noble Banku czy Krzysztofa Belinga - autora sukcesu marki FRUGO.

see more
Festiwal Marketingu 2013

Festiwal Marketingu 2013

5 edycja Targów Reklamy i Poligrafii odbędzie się w Warszawie w zmienionej formule. Zmiana nazwy na Festiwal Marketingu oraz połączenie z Festiwalem Druku - projektem organizowanym przez OOH magazine dla dostawców mediów i maszyn, związana jest z dynamicznym rozwojem imprezy, która stała się najważniejszym wydarzeniem branży reklamowej w II połowie roku. Targi skierowane będą do szerokiego grona przedstawicieli rynku reklamowego: pracowników agencji reklamowych, drukarń oraz działów marketingu klientów końcowych. Wzorem poprzednich lat obowiązywać będzie pre-rejestracja wyłączająca przypadkowych zwiedzających.Wystawcami targów będą firmy z rynku artykułów promocyjnych, szeroko pojętej produkcji reklamowej oraz dostawcy mediów i maszyn. W ramach targów zostanie zorganizowany konkurs na Innowację Roku oraz Super Gift w przedziałach cenowych dostępnych na wyszukiwarce giftsonline.pl
Po raz kolejny zostaną wręczone Diamentów Reklamy. Statuetki honorują Osobistości, które najbardziej wspierają polskich przedsiębiorców. Pierwszą Statuetkę Diamentów Reklamy otrzymała Henryka Bochniarz, Prezydent PKPP Lewiatan. Głosowanie na osobistość najbardziej zaangażowaną w problemy małych i średnich odbywało się on-line na stronie targów.
Kampania reklamowa wydarzenia obejmować będzie OOH magazine, portal giftsonline, liczne newslettery oraz na nośniki w centrach biznesu oferowane przez firmę Clear Channel Poland.
www.festiwalmarketingu.pl

see more
Euro-Reklama 2013

Euro-Reklama 2013

EURO-REKLAMA - targi pełne inspiracjiJuż w maju Poznań stanie się źródłem oryginalnych pomysłów na artykuły
i produkty reklamowe. W dniach 21-24 maja 2013 najnowsze trendy rynkowe zaprezentują wystawcy Międzynarodowych Targów Materiałów i Usług Reklamowych EURO-REKLAMA. W tym samym czasie odbędzie się jubileuszowa edycja targów POLIGRAFIA.Tradycja i renoma wiosennych spotkań branży poligraficznej i reklamowej w Poznaniu sprawia, że od lat cieszą się one ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i fachowej publiczności. W 2011 roku ekspozycję blisko 400 wystawców z 27 krajów obejrzało ponad 12 tys. zwiedzających z Polski i zagranicy. Organizatorzy spodziewają się, że propozycja tak bardzo zbliżonych do siebie,a w wielu miejscach nierozerwalnie ze sobą połączonych sektorów, również w tym roku przyciągnie do Poznania duże grono profesjonalistów.EURO-REKLAMA jest wydarzeniem obrazującym dzisiejsze osiągnięcia produktowe i technologiczne skierowane do branży reklamowej. Będąc platformą wymiany najświeższych informacji, targi te stanową cenne źródło wiedzy i inspiracji dla osób myślących o rozwoju w biznesie w kategoriach innowacji rynkowych i poprzez nawiązywanie dobrych kontaktów w branży.

see more
Wrześniowy OneDay Roadshow 2013

Wrześniowy OneDay Roadshow 2013

OneDay Roadshow to czterodniowy cykl imprez, który odbędzie się w Warszawie (3.09), Katowicach (4.09), Wrocławiu (5.09) i Poznaniu (6.09). Przełom lata i jesieni to dobry moment, by poznać nowe katalogi dostawców, którzy w tym czasie wdrażają nowości związane z nadchodzącym okresem. OneDay Roadshow jest dostępny bezpłatnie wyłącznie dla agencji reklamowych i dystrybutorów upominków reklamowych, każda agencja ma możliwość zaproszenia dodatkowo swoich klientów. Kameralny charakter imprezy umożliwia dostawcom dokładniejszą prezentację swojej oferty oraz warunków współpracy. Wydarzenie sprzyja zarówno zdobywaniu nowych klientów jak i podnoszeniu poziomu wiedzy produktowej z zakresu oferty wystawców. To również wspaniała okazja, aby spotkać się bezpośrednio ze stałymi klientami.

www.onedayshow.pl

see more

1