Log in English Polski

Exhibitions and events

Filter:


2016 2017 2018 2019 2020 2021 2013 2014 2015

April May October


Targi Event 2013

V Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów, odbędą się już 2 – 4 października 2013 w Centrum Targowym MT Polska przy ulicy Marsa 56c w Warszawie.
To biznesowe wydarzenie, skierowane wyłącznie do branży eventowej. Sprzyja nawiązywaniu kontaktów handlowych pomiędzy dostawcami produktów, technologii i usług, a ich odbiorcami – organizatorami wydarzeń. Aktualnie to jedyna impreza targowa w Polsce, która prezentuje kompletną i różnorodną ofertę oraz gotowe rozwiązania dla branży eventowej, inspiruje oraz integruje tę branżę, sprzyja jej kształtowaniu, kreując tym samym rozwijający się rynek eventowy w Polsce.

see more

Euro Reklama 2013

EURO-REKLAMA – targi pełne inspiracji

Już w maju Poznań stanie się źródłem oryginalnych pomysłów na artykuły
i produkty reklamowe. W dniach 21-24 maja 2013 najnowsze trendy rynkowe zaprezentują wystawcy Międzynarodowych Targów Materiałów i Usług Reklamowych EURO-REKLAMA. W tym samym czasie odbędzie się jubileuszowa edycja targów POLIGRAFIA.

Tradycja i renoma wiosennych spotkań branży poligraficznej i reklamowej w Poznaniu sprawia, że od lat cieszą się one ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i fachowej publiczności.
W 2011 roku ekspozycję blisko 400 wystawców z 27 krajów obejrzało ponad 12 tys. zwiedzających
z Polski i zagranicy. Organizatorzy spodziewają się, że propozycja tak bardzo zbliżonych do siebie,
a w wielu miejscach nierozerwalnie ze sobą połączonych sektorów, również w tym roku przyciągnie do Poznania duże grono profesjonalistów.

see more

HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair 2013

HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair (27-30 kwietnia 2013) Największe na świecie targi upominków i artykułów reklamowych 28. edycja największych na świecie targów upominków i artykułów reklamowych, HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair, rozpocznie się już 27 kwietnia. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. W zeszłym roku w targach wzięło udział 4100 wystawców oraz 47 000 odwiedzających z całego świata. Staramy się wyprzedzać światowe trendy - w tym celu regularnie zbieramy opinie ekspertów i przedstawicieli branży reklamowej. W naszej ostatniej ankiecie za najbardziej obiecujące sektory rynku w 2013 uznali oni: upominki ekologiczne, gadżety high-tech, produkty znanych marek i dobry design.

see more

Packaging Innovations 2013

Packaging Innovations – V Targi Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań
10-11 kwietnia 2013 Hala EXPO XXI w Warszawie
Sam produkt to nie wszystko, potrzeba dobrego opakowania, żeby go zabezpieczyć, przetransportować, a przede wszystkim wyróżnić, wypromować i sprzedać. Organizator targów branżowych – firma easyFairs dobrze wie, jak ważne jest opakowanie i jak wiele od niego zależy. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom producentów i odbiorców opakowań już po raz piąty organizuje w Warszawie Targi Nowych Rozwiązań w Branży Opakowań Packaging Innovations. Impreza odbędzie się 10 i 11 kwietnia 2013 w Warszawie. Wydarzenie co roku przyciąga coraz większe grono wystawców i odwiedzających, dlatego tym razem odbędzie się w większej Hali nr 1 w obiekcie Expo XXI.

see more

1