Log in English Polski

Exhibitions and events

Filter:


2016 2017 2018 2019 2020 2021 2013 2014 2015

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Corporate Gifts Show 2019

Z zupełnie nową koncepcją i wydarzeniami biznesowymi, Corporate Gifts Show - międzynarodowa wystawa branży artykułów promocyjnych - odbędzie się w Bukareszcie w Rumunii w dniach 9–12 października br.

Edycja Corporate Gifts Show w 2019 r. przedstawia unikalną koncepcję: „Wszystko o komunikacji wizualnej”. Wystawa odbędzie się w jednym z najnowszych i najnowocześniejszych miejsc w Rumunii - w Romexpo, B1 Pavilion - obok Print & Sign - największych targów poligraficznych w Europie Południowo-Wschodniej i Digital Signage Show - wystawa poświęcona cyfrowemu wyświetlaczowi i technologiom interaktywnym.

see more

ART OF COLOR 2018 – Nowy wymiar druku

Kolejna edycja ART OF COLOR odbędzie się 1 października 2018 r. w pierwszy dzień trwania targów 4 PRINT WEEK, TAROPAK i POLIMER-TECH na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. ART OF COLOR to prestiżowe spotkanie branży poligraficznej opierające się na innowacjach oraz szansach rozwoju tego sektora w różnych gałęziach przemysłu.

see more

Copi'S - Communication art print image sign 2014

For the 3-rd consecutive year BULGARREKLAMA AGENCY and PRIM DESIGN organize COPI'S - Communication art print image sign, B2B exhibition for advertising and printing technologies
and communications. The event will be held from 8 to 10 October 2014 in Inter Expo Center - Sofia.
Official partners of the show are Bulgarian Association for Contemporary Graphics and Print (BACGP), Sourcing.bg and Polygraphy Info. (http://iec.bg/en/)

see more

Targi Event 2013

V Targi Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów, odbędą się już 2 – 4 października 2013 w Centrum Targowym MT Polska przy ulicy Marsa 56c w Warszawie.
To biznesowe wydarzenie, skierowane wyłącznie do branży eventowej. Sprzyja nawiązywaniu kontaktów handlowych pomiędzy dostawcami produktów, technologii i usług, a ich odbiorcami – organizatorami wydarzeń. Aktualnie to jedyna impreza targowa w Polsce, która prezentuje kompletną i różnorodną ofertę oraz gotowe rozwiązania dla branży eventowej, inspiruje oraz integruje tę branżę, sprzyja jej kształtowaniu, kreując tym samym rozwijający się rynek eventowy w Polsce.

see more

1