Log in English Polski

News

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Aug. 13, 2019, 4:03 p.m.

Poczuj się obdarowany

Platforma UpominkiB2B należąca do XBS Logistics S.A. już we wrześniu organizuje event „Poczuj się obdarowany”. Wydarzenie to będzie okazją do spotkania producentów prezentów klasy premium z przedstawicielami firm potrzebującymi niebanalnych upominków wysokiej jakości. Czego możemy się spodziewać?

Na rynku mamy obecnie ogromny wybór rozmaitych gadżetów reklamowych. Niestety, nie oznacza to, że dominują wśród nich produkty wysokiej jakości. Zazwyczaj mamy do czynienia z tanimi i mało oryginalnymi „reklamówkami”, które mogą być wystarczające, jeśli chcemy rozdać tysiące upominków podczas targów, ale nie sprawdzą się, gdy będziemy chcieli podarować coś naprawdę wyjątkowego.


see more
Aug. 13, 2019, 4:01 p.m.

Plecaki i worki reklamowe w ofercie jettStudio

JettStudio – importer gadżetów i tekstyliów reklamowych przedstawia plecaki i worki reklamowe.

Modele dostępne są zarówno w podstawowych wersjach niskobudżetowych worków, jak również w formie rozbudowanych plecaków do codziennego użytku lub jako plecaki szkolne.

Plecaki typu worek z oferty jettStudio dostępne są w wersji poliestrowej oraz polipropylenowej non woven, jedno lub dwukolorowej a także do wyboru ze sznurkami w kolorze czarnym oraz w kolorze samego worka. Worki posiadają jedną komorę, bądź też komorę wraz z dodatkowymi kieszonkami zapinanymi na suwak (modele 7150 CUANCA, 7152 NINFA). Sportowe plecaki dostępne do tej pory w ofercie wzbogacone zostały o modele małych i lekkich plecaków na rower – 7154 SISON, 7153 CONDOR.


see more
Aug. 12, 2019, 3:35 p.m.

INSPIRION POLSKA prezentuje MOC ŚWIĄTECZNYCH INSPIRACJI w swoim nowym katalogu Christmas Special 2019

Katalog z ofertą na drugie półrocze już jest dostępny dla agencji.  We wrześniu na targach FestiwalMarketingu.pl odbędzie się jego oficjalna premiera. Zespół Inspirion Polska przedstawi nowości, bestsellery i propozycje na nadchodzący świąteczny sezon wraz z wysoką jakością znakowania swojej drukarni.

Poza artykułami typowo bożonarodzeniowymi, w katalogu będzie można znaleźć pomysłowe produkty przydatne przez cały rok.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem Christmas Special 2019.

Więcej informacji: https://inspirion.pl/

 


see more
Aug. 12, 2019, 8:02 a.m.

Golden Marketing Conference

Golden Marketing Conference to wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie, które przez pięć edycji wypracowało pozycję lidera wśród imprez marketingowych. Od pierwszej edycji, w 2015 roku, GMC przyciągnęło około 3 200 uczestników. Sposobem na wyróżnienie się z tłumu podobnego typu wydarzeń jest wyjątkowo wyselekcjonowany dobór prelegentów odpowiadających za marketing
w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach. To także długie, nawet 90 minutowe prelekcje oraz szeroki wachlarz tematyczny i skondensowana wiedza dla specjalistów.

Tematem konferencji będą nowe perspektywy dla marketingu, zmieniająca się rola marketingu w organizacjach, nowe, niezbędne kompetencje szefów marketingu, którzy chcą mieć większy wpływ na wzrost biznesu, narzędzia, technologie i dane oraz procesy. Prelegenci przybliżą takie zagadnienia jak  Consumer Experience, Data Science czy Machine Learning, które obecnie są niezbędne do podnoszenia konkurencyjności przedsiębiorstwa.


see more
Aug. 9, 2019, 7:49 a.m.

5-6 listopada 2019 w warszawskim Hotelu Gromada odbędzie 11.Forum Marketingu Zintegrowanego!

To jedno z najważniejszych wydarzeń branży marketingowej, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Forum to spotkanie liderów branży marketingowej, którzy podczas wydarzenia znajdują inspiracje do dalszego działania i ciągłego rozwoju. Jest to miejsce do budowania i nawiązywania relacji biznesowych, wymiany wiedzy i doświadczeń.

Hasło: Marketerze – czy nadal jesteś w grze?

Gra toczy się o zrozumienie pędzącego świata i ludzi, jak elastycznie reagować na ich potrzeby oraz jak przewidywać kierunki zmian.

www.fmz.smb.plMUSISZ TUTAJ BYĆ !


see more
Aug. 6, 2019, 8:36 a.m.

OGÓLNOPOLSKI ZJAZD FIRM RODZINNYCH WRACA DO WARSZAWY

W dniach 24-26 października 2019 roku w Warszawie odbędzie się największa konferencja biznesowa dla środowiska polskich przedsiębiorców rodzinnych – 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019. Wydarzenie od wielu lat organizowane przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, stało się rozpoznawalną przestrzenią do otwartego dialogu i okazją do nawiązywania współpracy pomiędzy przedstawicielami biznesu, instytucji państwowych oraz świata nauki. Niezmiennym celem Zjazdu jest podkreślenie znaczącej roli firm rodzinnych w życiu gospodarczym kraju oraz ukazanie ich, jako podmiotów rozwijających się i wiarygodnych.


see more
Aug. 2, 2019, 11:45 a.m.

Wyniki konkursu Super Gift 2019!

Zakończyło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne, które zostaną zaprezentowane podczas odbywających się we wrześniu targów reklamy.

Konkurs wyróżnił artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, odznaczające się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można było w pięciu kategoriach cenowych oraz dodatkowej kategorii Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera. W każdej z nich zostały nagrodzone trzy produkty.

Do konkursu zgłoszono 80 gadżetów reklamowych. Ze względu na duże zainteresowanie konkursem i niewielką różnicę głosów pomiędzy kolejnymi miejscami, organizator zdecydował się przyznać wyróżnienia aż w pięciu kategoriach.


see more
July 31, 2019, 10:56 a.m.

MULTIEXPRESS Group nowym Członkiem PIAP

MULTIEXPRESS Group Sp. z o.o. to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w lipcu br..

Firma MULTIEXPRESS Group Sp. z o.o. to po prostu grupa reklamowa, a w grupie siła. Od ponad 12 lat MULTIEXPRESS Group zajmuje się produkcją oraz znakowaniem materiałów promocyjnych. Agencja powstała w 2006 roku i od samego początku stawia na wzorowy poziom obsługi klienta oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Agencja reklamowa stara się zrealizować każde zlecenie klienta min. gadżety reklamowe, strony internetowe czy też zawansowane systemy sklepowe. Dodatkowo firma zajmuje się całościową kreacją marki.


see more
July 24, 2019, 7:26 a.m.

Katalog drukowany – mniej może znaczyć więcej

Drukowany katalog może stanowić przewagę konkurencyjną w punktach styku na ścieżce zakupowej konsumenta. Wystarczy naprawdę niewielki nakład, by pogłębić doświadczenie marki. Trzeba tylko dobrze zaplanować jego obecność.

Wraz z rozwojem technologicznym mnożą się punkty styku, zarówno off-, jak i online. W każdym kanale komunikacji ważna jest zarówno optymalizacja, jak i synergia. Wybór między drukiem a digitalem to nie gra o sumie zerowej. Nie jest tak, że jedno wygrywa kosztem drugiego. Przeciwnie, na wielu polach ich role się uzupełniają, wywołując właśnie efekt synergii.

 


see more
July 23, 2019, 2:53 p.m.

Najważniejsza konferencja marketingowa w Polsce coraz bliżej

I ♥️ Marketing to największa i najważniejsza konferencja marketingowa w Polsce. Kolejna edycja tego eventu odbędzie się 22-25 października na największej sali kinowej w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. O bilety na ten event nie jest wcale łatwo, a organizatorzy, czyli sprawny.marketing nie muszą obniżać cen, a wręcz im mniej czasu do wydarzenia, tym bardziej je podnoszą!!


see more

1 2 3 4 5 6 next »