Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


April 20, 2021, 9:40 a.m.

Ekologiczne bluzy i t-shirty Cottover w promocji

Bluzy z kapturem z bawełny organicznej i poliestru z recyklingu oraz klasyczne T-shirty z bawełny organicznej certyfikowanej ekologicznej marki Cottover teraz -10% od ceny regularnej.

Dopasowana bluza z kapturem w wersji męskiej o nazwie Hood i damskiej, Hood Lady jest wykonana w 80% z bawełny organicznej oraz w 20% z poliester z recyklingu. Gramatura bluz to 280 g/m2. Klasyczne T-Shirty z dekoltem w kształcie litery U to 100% bawełny organicznej oraz gramatura 160 g/m2. Wymienione produkty posiadają renomowane certyfikaty potwierdzające to, że są przyjazne środowisko, mianowicie GOTS, Fairtrade, OEKO-TEX i Nordic Swan Label


see more
April 16, 2021, 8:17 a.m.

Pracodawca z Sercem

1 października 2020 r wraz z kampanią społeczną ruszyła inicjatywa wyróżniania i nagradzania Pracodawców, którzy angażują się społecznie poprzez zatrudnianie osób niepełnosprawnych.
Do wyróżnienia e-medalem PRACODAWCA Z SERCEM zaproszone zostały wszystkie Firmy, które już zatrudniają lub chcą podjąć współpracę z osobami niepełnosprawnymi. Firmy, które nie wahają się przyjąć do pracy osób z orzeczeniem i w ten sposób zmieniają rynek pracy na bardziej otwarty i przyjazny wszystkim, którzy chcą być aktywni zawodowo.
Zapraszamy na stronę internetową www.pracodawcazsercem.pl

 


see more
April 15, 2021, 8:14 a.m.

Platforma ESB - zarejestruj za darmo swoją agencję

Platforma European Sellers&Buyers to darmowa wyszukiwarka i zapytarka skierowana dla agencji i pośredników poszukujących nowych dostawców produktów reklamowych. Odznacza się szeroką bazą 3000 dostawców i możliwością wysyłania szybkich wiadomości.

Od tego tygodnia na platformie ESB jest dostępna nowa funkcjonalność. Pozwala ona na logowanie się agencji reklamowych. Dzięki temu otrzymuje się dodatkowe korzyści:


see more
April 14, 2021, 11:22 a.m.

Ponad 70% powierzchni na FestiwalMarketingu.pl sprzedanej. Na liście wystawców kolejni TOP gracze rynku reklamy

AVANT Fabryka Porcelitu, Anda Present, Fabryka Prezentów, NOTEDECO oraz Buff® – to kolejni TOP dostawcy, którzy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa.

Grono wystawców wrześniowych targów stale się powiększa, a ponad 2/3 powierzchni z segmentu marketingu zostało już sprzedanych. – Cieszy nas zainteresowanie firm, które dołączają do grona wystawców edycji 2021. Nie tylko stałych bywalców, ale także firm, które po kilku latach wracają do nas, a także debiutantów, którzy po raz pierwszy pokażą swoją ofertę na wrześniowych targach reklamy. W reklamę należy inwestować przede wszystkim w trudnych czasach, to najlepszy moment, by przed gorącym okresem przedświątecznym zaprezentować swoje nowości – przekonuje Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine, organizatora targów FestiwalMarketingu.pl.


see more
April 14, 2021, 10:26 a.m.

Indywidualne targi w Ies Polska!

Autoryzowany dystrybutor odzieży reklamowej Fruit of the Loom, Russell i Result oferuje indywidualne targi online. Podczas takich spotkań będzie możliwość bliższego poznania firmy, zostaną zaprezentowane nowości 2021, a także liczne oferty specjalne. Rozmowa będzie prowadzona przez doświadczonych pracowników firmy, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące oferty odzieży, jak też jej zdobienia.

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz: https://www.iespolska.pl/spotkanie.aspx

Data i godzina spotkania będzie ustalana z Klientem indywidualnie.


see more
April 13, 2021, 2:49 p.m.

Program Pierwszej Konferencji Online W Wielkim Formacie

Organizator Pierwszej Konferencji Online W Wielkim Formacie w ramach Akademii Wiedzy – Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” – informuje, że godzinowy program wydarzenia znajduje się na stronie wielkiformat.akademia-wiedzy.eu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z nim i rejestracji na konferencję – przedstawicielom drukarń wielkoformatowych, agencji reklamowych i studiów graficznych, którzy zarejestrują się do 21 kwietnia br., organizator oferuje możliwość bezpłatnego udziału w wydarzeniu.


see more
April 12, 2021, 9:01 a.m.

Witamy nowych członków PIAP!

Szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych nieustannie się powiększają. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej firm dowiaduje się o aktywności Izby i postanawia przyłączyć się do wspólnej inicjatywy promowania upominków reklamowych oraz działań na rzecz całej branży. W ostatnim kwartale PIAP urósł w siłę, dzięki trzem nowym firmom:
Comodo, Fabryka Cmyka Niciak Paczkowski s.j., MK BTL Sp. z o.o.
. Poznajmy nowych Członków!

Firma Comodo jest właścicielem sklepu internetowego promoteca.pl., który specjalizuje się w sprzedaży gadżetów reklamowych. Firma stawia na jakość i innowację, dzięki czemu jest solidnym, godnym polecenia partnerem biznesowym.


see more
April 12, 2021, 8:37 a.m.

Nowa koszulka reklamowa od jettStudio

Importer tekstyliów reklamowych jettStudio prezentuje nowy model bawełnianej koszulki reklamowej STAFFORD.

CA6681 STAFFORD - koszulka stosowana zarówno do akcji promocyjnych, jak również jako odzież sportowa i robocza. Wysokiej jakości koszulka wykonana z bawełny single jersey – wyjątkowo miękka w dotyku. T-shirt z krótkim rękawem. Okrągły dekolt z elastanem. Boczne szwy w rozmiarach dziecięcych. Koszulka idealna pod nadruk. Materiał: 100% bawełny single jersey, 190 g/m². Rozmiary męskie - od S do 5XL, dziecięce - od 3/4 do 11/12 lat.

STAFFORD posiada usuwalną metkę, dzięki czemu możesz stworzyć własną linię odzieży.


see more
April 9, 2021, 12:02 p.m.

ORGANIC, FAIR & RECYCLING

Kto dba o środowisko, wspiera zasady Fair Trade znajdzie w ofercie L-SHOP-TEAM –  największego w Polsce dystrybutora tekstyliów promocyjnych – tekstylia, które z pewnością spełnią jego oczekiwania.

DON‘T PANIC.BE ORGANIC! – tym hasłem belgijska marka B&C Collection prezentuje szeroki asortyment produktów, np. Inspire Polo (BCPW440) wykonanych w 100% z bawełny organicznej,  w ramach 3 nowych kolekcji: Organic Inspire, #Organic E150 i Organic.

 


see more
April 9, 2021, 10:12 a.m.

Umorzenie subwencji z Tarczy 1.0. - Gifts Journal Flesz - kwiecień 2021

W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w kwietniowym wydaniu Flesza:

  • Platforma European Sellers & Buyers
  • Umorzenia subwencji w ramach Tarczy 1.0
  • Konferencja PrintOn Webinair
  • Platformy eventowe
  • 75 lat firmy Zwoltex

see more

1 2 3 4 5 6 next »