Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


18 stycznia 2018 11:58:27

Usługi Rzecznika Patentowego w specjalnej ofercie dla Członków PIAP

Polska Izba Artykułów Promocyjnych odpowiadając na zapotrzebowanie firm Członkowskich nawiązała współpracę z  IPCON Kancelaria  Prawno Patentowa Łukasz Korga.
Od dnia 15.01.2018 roku każdy członek PIAP może skorzystać z usług Kancelarii na preferencyjnych warunkach uzyskując aż 15% zniżki na usługi z zakresu działania rzecznika patentowego.

- Gorąco polecam !! Sama skorzystałam z usług firmy IPCON Kancelaria Prawno Patentowa Łukasz Korga dla nas jako firmy i dla naszych Klientów. Zastrzeżenie znaku oraz wzoru przemysłowego a także pomoc w umowach dotyczących praw autorskich i inne zlecenia przebiegły : sprawnie, rzeczowo, profesjonalnie i z doradztwem, którego w wielu miejscach było nam brak. Gorąco zachęcam do współpracy, sprawdzone - mówi Edyta Lisowska Prezes PIAP oraz Dyrektor zarządzający EBLIS B&L.


zobacz więcej
18 stycznia 2018 10:00:00

Zwiększ sprzedaż, zyskaj sympatię klientów Ostatnia szansa, by zdobyć Godło „Teraz Polska”

Trwa XXVIII edycja konkursu „Teraz Polska” na najlepsze produkty, usługi, innowacje i gminy. Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 2 lutego. Laureaci konkursu zyskają prawo do posługiwania się biało-czerwonym Godłem „Teraz Polska”, które od blisko 30 lat jest synonimem najwyższej jakości tak cenionej i poszukiwanej przez konsumentów.   

Według wyników badania „Decyzje zakupowe Polaków” przeprowadzonego przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku na zlecenie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, podczas codziennych zakupów Polacy stawiają przede wszystkim na jakość. To za nią ponad 80% badanych jest w stanie zapłacić więcej. I to właśnie z jakością 96% badanych kojarzy Godło „Teraz Polska”. Produkty i usługi oznaczone tym znakiem są lubiane przez konsumentów.


zobacz więcej
17 stycznia 2018 10:09:43

Międzynarodowy wymiar targów PROMO SHOW PROFESSIONAL 2018

Promo Show Professional to nowa propozycja wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału br. roku, która powstała z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych. 

PSP to całkowicie nowa inicjatywa. Wydarzenie jest dedykowane wyłącznie przedstawicielom agencji reklamowych, firmom zajmującym się sprzedażą gadżetów i tekstyliów reklamowych. Event ma na celu stworzenie nowych warunków do budowania i podtrzymywania relacji na linii dostawcy-agencje.

Istotną wartość ma zamknięty charakter targów. Na prezentację nowości Agencje zostały zaproszone do komfortowego Hotelu Novotel Warszawa Centrum - wszystko w kameralnej atmosferze ze strefą chill-out. Ukoronowaniem wydarzenia będzie wieczorna impreza Dostawców i Agencji w jednym z warszawskich klubów. Wszystko w celu budowania relacji i rozwijania biznesu. A więc, całej branży artykułów promocyjnych.

 


zobacz więcej
16 stycznia 2018 12:29:02

PIAP relacjonuje PSI 2018

Polska Izba Artykułów Promocyjnych już po raz piąty wzięła udział w  największych międzynarodowych targach artykułów reklamowych PSI, które odbyły się w dniach 09-11 stycznia 2018 roku w Düsseldorfie.

- Stoisko PIAP mieściło się w International Area. W tym jednym miejscu zostali skupieni wszyscy przedstawiciele organizacji branżowych z różnych krajów, co umożliwiło zacieśnienie współpracy i wzajemnej wymiany doświadczeń. Targi PSI 2018 stały się doskonałą okazją do promowania firm Członkowskich PIAP za granicą jak również umożliwiły ciekawe spotkania z producentami, dystrybutorami i agencjami reklamowymi. Podczas wydarzenia odbyła się premiera nowego Katalogu PIAP 2018, który z tej okazji powstał  w wersji polsko-angielskiej. W publikacji zostały zaprezentowane wszystkie firmy członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż Katalog PIAP staje się coraz bardziej rozpoznawalną i budzącą zainteresowanie publikacją - mówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.
 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z targów PSI 2018


zobacz więcej
16 stycznia 2018 12:00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA REMADAYS WARSAW 2018

Już za 3 tygodnie 14. edycja jednych z największych na świecie targów reklamy i poligrafii RemaDays Warsaw. Targi podobnie jak w zeszłym roku odbędą się w Nadarzynie pod Warszawą w halach PTAK Warsaw Expo.Aby zaoszczędzić czas i uniknąć czekania w kolejkach zarejestruj swoje zaproszenie ONLINE.

Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zaproszenia, skontaktuj się z Działem Obsługi Zwiedzających: visitors@remadays.com

LINK DO REJESTRACJI ONLINE


zobacz więcej
16 stycznia 2018 10:00:00

Zarządzanie komunikacją w obliczu kryzysu

Gdy dochodzi do sytuacji kryzysowej, niezbędna jest osoba, która będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami. O tym, jak prawidłowo zareagować, co komunikować oraz jakie kanały wykorzystać, by zapanować nad kryzysem, opowiedzą prelegenci zaproszeni na XVIII Kongres Profesjonalistów PR, który odbędzie się 19-20 kwietnia w Rzeszowie.

Organizatorzy tegorocznej edycji kontynuują tematykę poruszaną podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations 2017, którą były kryzysy wizerunkowe w mediach. Także tym razem doświadczeniem i wiedzą podzielą się specjaliści od lat zajmujący się komunikacją z mediami. Prelegentami będą m.in. Maksymilian Pawłowski – rzecznik prasowy Leroy Meriln Polska, red. Rafał Motriuk – dziennikarz III programu Polskiego Radia i Filip Szatanik – rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.


zobacz więcej
16 stycznia 2018 09:08:14

RemaDays Warsaw – konkursy, laureaci, nagrody

W czasie lutowych targów poznamy laureatów w kluczowych branżowych konkursach – The Prize for Innovations, Korony Reklamy. Po raz pierwszy przyznane zostaną wyróżnienia dla liderów sektora POS & Display, czyli dostawców oferujących systemy wystawiennicze – totemy, ścianki, gabloty, standy, roll-upy, banery i wiele innych. Produkty będą prezentowane przez trzy targowe dni, w specjalnie wydzielonej strefie. Podczas RemaDays Warsaw 2018 dokładnej ocenie zwiedzających zostaną poddane gadżety i katalogi zgłoszone do tradycyjnych konkursów Gifts of the Year i Catalogue of the Year.


zobacz więcej
12 stycznia 2018 14:39:39

Chroma rozpoczyna globalną kampanię rekrutacyjną

12 stycznia rusza globalna rekrutacja drukarni internetowej Chroma, która szuka kandydatów na stanowisko Menedżera Gwarancji Jakości. To prawdopodobnie pierwsza taka inicjatywa polskiej firmy poligraficznej, zorganizowana w odpowiedzi na potrzebę szerzenia światowych standardów obsługi klienta. Za miesiąc pracy menedżer otrzyma wynagrodzenie w wysokości 60 tys. zł. Wstępnej selekcji zainteresowanych dokona jury, a o wyborze najpozytywniejszego kandydata na to stanowisko zdecydują internauci!


zobacz więcej
12 stycznia 2018 14:33:37

Warsztaty ”Unikatowe Design Thinking”- ROLA UPOMINKÓW W BUDOWANIU RELACJI BIZNESOWYCH

Warsztaty ”Unikatowe Design Thinking”- odbędą się 17.01.2018 o godz. 17:00 w sali Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Narutowicza 34, 90-135 Łód
ROLA UPOMINKÓW W BUDOWANIU RELACJI BIZNESOWYCH

                Tworzenie pozytywnych relacji z pracownikami, klientami czy partnerami biznesowymi przekłada się na realizację celów biznesowych. Upominki pozostają niezwykle skutecznym narzędziem w budowaniu relacji z otoczeniem, dlatego wielu przedsiębiorców posługuje się nimi w celu:


zobacz więcej
12 stycznia 2018 13:45:08

Rejestracja na Promo Show Professional tylko do 29 stycznia!

Nowe wydarzenie na rynku reklamy jakim jest Promo Show Professional odbędzie się już 7-8 lutego 2018 w Novotel Centrum w Warszawie. Rejestracja online na to spotkanie dostępna jest wyłącznie dla agencji reklamowych zajmujących się sprzedażą gadżetów lub firm zajmujących się tekstyliami reklamowymi (jak drukarnie czy hafciarnie). Wydarzenie jest zamknięte dla Klientów Końcowych.

PSP to całkowicie nowa inicjatywa wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału. Wydarzenie jest dedykowane wyłącznie przedstawicielom agencji reklamowych i firmom zajmującym się sprzedażą gadżetów i tekstyliów reklamowych. Event ma na celu stworzenie nowych warunków do budowania i podtrzymywania relacji na linii dostawcy-agencje.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »