Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


19 kwietnia 2018 13:32:16

ZoomArt 2018 – Nagrody rozdane!

W piątek 6 kwietnia br. w Katowickim Rondzie Sztuki Firma Minar została nagrodzona podczas Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy Zoom Art aż w czterech kategoriach. Jurorzy wyróżnili agencję ze śląska spośród blisko setki zgłoszeń z całej Polski, przyznając:
🥇I miejsce w kategorii "Kalendarz jednoplanszowy" (Discover Brenntag)
🥈II miejsce w kategorii "Kalendarz książkowy" (Discover Brenntag)
🥈II miejsce w kategorii "Kalendarz czterodzielny" (Discover Brenntag)
⭐oraz Specjalne wyróżnienie w kategorii "Ilustracja" za kalendarz przygotowany w tegorocznej, firmowej kampanii Minar 2018 pt. "Górny Śląsk-Kultura Architektury".


zobacz więcej
17 kwietnia 2018 10:54:30

Zbliża się kolejne Walne Zebranie PIAP

Jak co roku to czas podsumowań . . . ale nie tylko. Znów będzie okazja do wspólnej integracji firm Członkowskich PIAP!

Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Członków PIAP odbędzie się 18 maja br.

Na uczestników czeka sporo atrakcji. W tym roku podobnie jak w poprzednim organizatorzy również postawili na integrację, będzie czas na rozmowy i wymianę doświadczeń. A wszystko to w malowniczym rancho pod Tarczynem. Nie może Was zabraknąć!

Tegoroczne Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie PIAP odbędzie się w miejscowości Przypki (ul.Nadarzyńska 15, Przypki, 05-555 Tarczyn, w sali Wielka Polana na I-piętrze).

 


zobacz więcej
17 kwietnia 2018 09:10:19

Bezpieczeństwo w kryzysie wizerunkowym - Kongres Profesjonalistów PR już w tym tygodniu

2 dni prelekcji, 22 ekspertów, 18 wystąpień, 2 warsztaty praktyczne, debata oraz około 300 uczestników – tak w liczbach prezentuje się nadchodzący Kongres Profesjonalistów Public Relations. Głównym tematem tegorocznego wydarzenia, które odbędzie się w najbliższy czwartek i piątek w Hotelu Hilton Inn w Rzeszowie, będą kryzysy wizerunkowe.

Przed nami XVIII edycja Kongresu Profesjonalistów PR, który co roku gromadzi ekspertów oraz praktyków z całej Polski związanych z branżą public relations. Poruszana tematyka skupia się na zagadnieniach kluczowych w pracy rzeczników prasowych, marketingowców, samorządowców oraz osób odpowiedzialnych za komunikację oraz wizerunek marek.


zobacz więcej
17 kwietnia 2018 08:52:59

Jak skutecznie prowadzić sprzedaż B2B w Internecie?

E-commerce Innovations to coroczna, bezpłatna konferencja dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze trendy w e-commerce B2B. 8. edycja wydarzenia odbędzie się 17 maja 2018 r. w Business Centre Club w Warszawie.

Z udziału w konferencji najbardziej skorzystają osoby zarządzające firmami, menedżerowie sprzedaży i marketingu, specjaliści ds. e-commerce, praktycznie z każdej branży, która ma ofertę dla klientów biznesowych. Ważną wiedzę zdobędą zarówno ci, którzy już sprzedają w Internecie prywatnym konsumentom i chcą poznać różnice między e-commerce B2C a B2B, jak i firmy realizujące obroty w obszarze business to business, które nie korzystają jeszcze z Internetu jako narzędzia sprzedaży.


zobacz więcej
16 kwietnia 2018 08:13:47

Retail Marketing Forum: jeśli sprzedaż, to wielokanałowa

10 kwietnia w Warszawie odbyła się 11. edycja Retail Marketing Forum. Wydarzenie przyciągnęło ponad 100 uczestników – głównie właścicieli, menedżerów i dyrektorów marketingu sieci handlowych oraz deweloperów.

Na tegorocznej edycji, której tematem przewodnim była sprzedaż wielokanałowa, pojawili się przedstawiciele m.in. takich marek, jak: Reserved, New Balance, 4F, Kazar, Wittchen czy Coccodrillo. Retail Marketing Forum podzielone było na część wystawienniczą i wykładową. Na stoiskach można było zapoznać się z nowymi rozwiązaniami dla retailu.Dużym zainteresowaniem cieszyła się na przykład wirtualna przymierzalnia, którą można było osobiście przetestować.


zobacz więcej
13 kwietnia 2018 11:25:30

Gadżet dla branży HoReCa od Grafiks

W aktualnej ofercie firmy Grafiks pojawił się nowy gadżet dedykowany branży HoReCa w postaci mokrych chusteczek z brandowanym opakowaniem. Produkt dostępny jest w dwój wariantach – nawilżające oraz antybakteryjne.

Grafiks postawił na wysoką jakość produktu, chusteczka wykonana jest w 70% z bawełny, opakowanie natomiast zrobione jest z potrójnego aluminium. Dostępne są cztery warianty zapachowe: aloe vera, lemon, paco oraz brzoskwinia. Produkt jest zarówno idealnym nośnikiem reklamowym jak i użytecznym gadżetem.

Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej http://www.grafiks.com.pl/nowosci.html


zobacz więcej
12 kwietnia 2018 12:54:27

Chroma znalazła najpozytywniejszego pracownika świata!

Zakończyła się ponad dwumiesięczna kampania marketingowa „Najpozytywniejsza praca świata” drukarni Chroma. Pierwszym   etapem była rekrutacja na stanowisko menedżera gwarancji jakości. Zwycięzcą, wyłonionym spośród 1500 kandydatów został Michał Bajda. Swoim video „Jedenaście przytaknięć Michała” i jego aktywną promocją zapewnił sobie kontrakt z drukarnią o wartości 60 tys. zł. W ostatnim etapie kampanii Chroma zaprezentowała swoim klientom nowe zasady gwarancji jakości.

Kampania marketingowa Chromy miała na celu skierowanie uwagi odbiorców na istotę jakości w druku oraz pozytywnego i otwartego podejścia do klienta. W ostatnim etapie akcji drukarnia przedstawiła 5 zasad gwarancji jakości, gwarantując swoim klientom m.in. kompleksową, darmową dostawę zamówienia i pewność uzyskania określonej kolorystyki wydruku.


zobacz więcej
11 kwietnia 2018 08:57:49

Pierwsze profesjonalne badanie rynku upominków reklamowych!

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrealizowała pierwsze na polskim rynku rzetelne badanie jakościowe dotyczące percepcji artykułów promocyjnych. Sondaż przeprowadziła firma Ipsos a ankietowanymi były zarówno osoby odpowiedzialne za wybór upominków jak i ich adresaci – klienci, pracownicy firmy, odbiorcy indywidualni. Wnioski płynące z badania to kopalnia wiedzy na temat branży, jej potencjału sprzedażowego i rozwoju oraz precyzyjny kompas do kreowania biznesu dla firm zrzeszonych w PIAP.

PIAP postawił przed firmą badawczą trzy podstawowe cele analizy rynku – wskazanie ogólnych przekonań i potrzeb dotyczących upominków reklamowych, określenie postrzegania artykułów promocyjnych a także uzyskanie podstaw do kreowania skutecznej kampanii marketingowej z wykorzystaniem upominków. W oparciu o te cele udało się stworzyć kompletną analizę, która wskazuje szereg interesujących trendów, kierunków rozwoju i wskazówek dotyczących nie tylko kreowania ofert ale także przygotowania katalogów czy relacji z klientem.


zobacz więcej
11 kwietnia 2018 08:36:19

Mundialowe szaleństwo w biało-czerwonych barwach

Dystrybutor odzieży marki Roly firma jettStudio prezentuje dwukolorową koszulkę sportową CA6650 INDIANAPOLIS.

T-shirt wykonany z oddychającej tkaniny, stosowany do wszelkich aktywności fizycznych, jak również jako odzież promocyjna. Dwukolorowa wersja kolorystyczna prezentowanego modelu to idealna propozycja odzieży na zbliżające się szaleństwo związane z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. Koszulka przeznaczona jest pod nadruk, dzięki czemu możemy umieścić na niej dowolne hasło dopingujące naszą drużynę, czy też numer naszego ulubionego zawodnika.


zobacz więcej
11 kwietnia 2018 08:00:00

Opakowania poza szablonem

Nie jest łatwo skutecznie zastąpić wzory opakowań wzięte ze sztancy, które w ludzkiej świadomości zdążyły już głęboko zapuścić korzenie.  Wystawcy Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations radzą sobie jednak z tym wyzwaniem rewelacyjnie. Targi Packaging Innovations stanowią najmocniejszą ripostę na stereotypowe spojrzenie dotyczące opakowań, a ich znakiem rozpoznawczym są nowatorskie i przepełnione świeżością formy. 10. jubileuszowa edycja wystawy zaskoczy wszystkich Zwiedzających technologicznymi rozwiązaniami w dniach 17-18 kwietnia 2018 r. w Centrum EXPO XXI Warszawa.

 


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »